reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się:)

Hej!
Jestem Ewa, mam prawie 23lata kochanego męża i synusia :) Pracuję jako nauczyciel w przedszkolu, kończę magisterium na tym kierunku :)
 
reklama
Kurde jestem już jakiś czas na forum a dopiero odkryłam ten post hehhhehehe;)
Mam na imię Beata, lat 29, mieszkam niedaleko Warszawki, nie jestem mężatką, ale od ponad 2 lat pozostaję w szczęśliwym związku partnerskim (tak to się ładnie nazywa), w przyszłości planujemy oczywiście ślub, skończyłam studia na kierunku finanse międzynarodowe, zarabiam na życie jako policjantka, obecnie od poniedziałku na zwolnieniu, dwie kreseczki pokazały mi się w moje urodziny 15.11 :), witam wszyskich :)
 
Witam dziewczyny, pragnę przyłączyć sie do lipcówek, co prawda terminu nie mam jednoznacznie określonego, bo przełom czerwca-lipca (ja bardziej obstawiam lipiec i dlatego tu sie piszę). Mam na imie Ania skończyłam w październiku 29 lat, mam juz córeczkę Natalię w czerwcu skończy 4lata. Mieszkam z rodzinką niedaleko Włoszczowy pomiędzy Częstochową a Kielcami. Co tu jeszcze, myślę że w ciąży jestem od 25.10. Półtora tygodnia później potwierdzone testem.
 
Czesc Mamusie,
Chciałam również dołączyć do waszego grona.Ja obliczyłam date tak mniej wiecej na koniec lipca.Wizyte potwierdzajaca mam dopiero za 2 tyg,tak przypuszczalnie okolo 6 tydzień,więc poczatek poczatkow :)
Mam na imię Marzena i mam 29 lat.Jestem juz szczesliwa mamą 2-letniej Aleksandry,a teraz mamy cichą nadzieje ze bedzie synuś.
POzdrawiam wszystkie szcześliwe "lipcóweczki"
 
Witam wszystkie przyszłe szczęśliwe mamusie :)
Bardzo się cieszę, że znalazłam to forum i wątek i z radością się do Was dołączam - najprawdopodobniej zostanę mamą 14 lipca 2011 :D
Mam na imię Beata i mam 26 lat. We wrześniu wyszłam za mąż i od razu rozpoczęliśmy starania o dzidziusia. Udało się bardzo szybko :)
Mieszkam obecnie w Irlandii, ale nie mogę się doczekać powrotu do Polski. Jeszcze nie wiem kiedy to będzie.
Życzę wszystkim Lipcóweczkom (jak i sobie) spokojnej i radosnej ciąży oraz łagodnego porodu o czasie :)
 
I na mnie przyszła pora coś więcej o sobie napisać:-)
Mam na imię Iza, mam jeszcze:) 31 lat, od 6 lat jestem szczęśliwą mężatką, mam już córeczkę Anastazję, mieszkam w małej miejscowości niedaleko Radomia, zwierząt niestety nie mam.
Na razie nie pracuję, o dziecko się nie staraliśmy teraz, ale tak wyszło i bardzo się cieszymy, bo w ubiegłym roku w maju straciłam moją drugą fasolkę w 8 tc, mam nadzieję, że tym razem się uda.
Reszta wyjdzie w trakcie klikania;-)

I tym razem się nie udało:-(
 
Ostatnia edycja:
Witam Was wszystkie bardzo serdecznie:)
Mam na imię Hanna, mam 27 lat, mamą zostanę w wieku 28 :) mieszkam w W-wie. Od września jestem szczęśliwą mężatką :) po ślubie pojechaliśmy w podróż poślubną czego efektem jest nasza malutka fasolka :)
Pracuję jako kadrowa w jednej z instytucji wojskowych :) ale od 2 tygodni jestem na zwolnieniu bo uważam, że tak będzie najlepiej dla naszego maleństwa :)
Interesuję się grafiką komputerową, muzyką oraz ssakami morskimi :) i teraz dzięki większej ilości wolnego czasu mogę rozwijać swoje zainteresowania :)

Życzę Wam wszystkim spokojnych i radosnych miesięcy oczekiwania na maluszka :)
 
No i jeszcze ja się tutaj nie przedstawiałam :)

Mam na imię Monika, mam 24 lata (w styczniu skończę 25 :) ). Od maja br. jestem szczęśliwą mężatką, a z moim mężem znamy się ponad 6 lat. Zaszłam w upragnioną ciążę w czwartym cyklu starań, a miałam już trochę przejść (okazało się, że mój M miał słabe nasionka). Kuracja antybiotykami pomogła (M miał bakterię w nasieniu, która osłabiała parametry) i dokładnie w dniu kiedy on przyjął ostatnią tabletkę antybiotyku ja zaszłam w ciążę :)))) Poza tym w lipcu obroniłam magistra - jestem biologiem medycznym z uprawnieniami pedagogicznymi. I bardziej mi się marzy praca w szkole :) Obecnie nie pracuję. A mieszkam w małej miejscowości koło Kielc.

Życzę sobie i Wam wszystkim spokojnej i zdrowej ciąży :)
 
Witajcie! Nie ma jeszcze zakladki sierpniowej, bo moj Aniołek to raczej w sierpniu przyjdzie na świat, ale mam dziś wielką ochotę dołączyc oficjalnie do grona przyszlych mam, wiec pisze do was :-)
Mam 31 lat, jestem szczesliwa zona od ponad dwoch lat. W zeszly piatek mialam sie zglosic do szpitala na zabieg usuniecia torbieli, a tymczasem trzy dni wczesniej cos mi podpadlo i zrobilam test - wyszly migiem dwie kreski!! Hura!!! Moj lekarz chcial mnie dzis zobaczyc wiec juz wiem, ze moj maly Babelek ma 5mm i jest dobrze ukrwiony, ciaza potwierdzona - rozpoczety 4 tydzien :-) Jedyny minus dotyczy tego ze sie ten Babel umiejscowil bardzo nisko (grozi w przyszlosci przodujacym lozyskiem), ale obiecalam sobie byc optymistka, wiec na pewno zdazy sie jeszcze przesunac :-)
Jestem jeszcze szczesliwa posiadaczka cudnej kotki Luny rasy ragdoll.
Mam ogromna potrzebe poplotkowania po babsku o ciazy, zeby bardziej uwierzyc w to co sie stalo...
 
reklama
Dzien dobry :)
Mam na imie Magda i licze sobie 24 wiosenki :) Od ponad pol roku szczesliwa mezatka :) Po ok 4 miesiacach staran sie nam udalo i teraz czekamy na Nasze male szczescie :) Z zawodu jestem Pedagogiem, mieszkam za Krakowem w kierunku moich ukochanych gor :)
Pozdrawiam serdecznie :)
 
Do góry