reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się:)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Witam serdecznie, mam na imie Paulina, 20 lat, obecnie mieszkam w UK i oczekuje na swoje pierwsze dzieciatko- dziewczynke. Chce jej dac na imie Juanita, po chilijskiej Świetej Juanicie Fernandez Solar. Mam termin na 16 kwietnia 2010.:happy:

Cos o mnie: interesuje sie rysunkiem i projektami, aktualnie wolny czas spedzam na zajmowaniu sie domem, samotnych spacerach, bo jak to za granica bywa samotnosc doskwiera w doslownym tego slowa znaczeniu i nie ma sie do kogo odezwac pelno obcych ludzi, dlatego mam nadzieje ze znajde tu jakies Mamusie w podobnej sytuacji, ktore chca podzielic sie wlasnym szczesciem z racji przyszlego macierzynstwa :-)

Pozdrawiam wszystkie Kwietniowki!!!
 
Witam serdecznie, mam na imie Paulina, 20 lat, obecnie mieszkam w UK i oczekuje na swoje pierwsze dzieciatko- dziewczynke. Chce jej dac na imie Juanita, po chilijskiej Świetej Juanicie Fernandez Solar. Mam termin na 16 kwietnia 2010.:happy:

Cos o mnie: interesuje sie rysunkiem i projektami, aktualnie wolny czas spedzam na zajmowaniu sie domem, samotnych spacerach, bo jak to za granica bywa samotnosc doskwiera w doslownym tego slowa znaczeniu i nie ma sie do kogo odezwac pelno obcych ludzi, dlatego mam nadzieje ze znajde tu jakies Mamusie w podobnej sytuacji, ktore chca podzielic sie wlasnym szczesciem z racji przyszlego macierzynstwa :-)

Pozdrawiam wszystkie Kwietniowki!!!


oj z nami sie nie zanudzisz:-)

pozdrawiam
 
Witajcie dziewczyny :-) My się normalnie rozmnażamy dosłownie i w przenośni!!!
 
dokładnie tak... mnożymy się ostatnio dość bardzo :-) czysta radość :-D im nas więcej tym lepiej
 
Witam serdecznie, mam na imie Paulina, 20 lat, obecnie mieszkam w UK i oczekuje na swoje pierwsze dzieciatko- dziewczynke. Chce jej dac na imie Juanita, po chilijskiej Świetej Juanicie Fernandez Solar. Mam termin na 16 kwietnia 2010.:happy:

Cos o mnie: interesuje sie rysunkiem i projektami, aktualnie wolny czas spedzam na zajmowaniu sie domem, samotnych spacerach, bo jak to za granica bywa samotnosc doskwiera w doslownym tego slowa znaczeniu i nie ma sie do kogo odezwac pelno obcych ludzi, dlatego mam nadzieje ze znajde tu jakies Mamusie w podobnej sytuacji, ktore chca podzielic sie wlasnym szczesciem z racji przyszlego macierzynstwa :-)

Pozdrawiam wszystkie Kwietniowki!!!

witaj :-):-)
wsiadaj na prom wysiadaj w Dublinie a potem kolejka 45min do mnie, jak ci sie będzie nudzić :-):-)
 
witaj :-):-)
wsiadaj na prom wysiadaj w Dublinie a potem kolejka 45min do mnie, jak ci sie będzie nudzić :-):-)

Hehe no to juz płyne, płyne łojjj za chwile bede, jednak sie troche obawiam , ze prom mnie i mojej niuni nie udzwignie w koncu ciezki klocek sie ze mnie zrobil <joke> :-D
dziekuje za miłe przywitanie :-)
 
Kto by pomyślał, że w grudniu jeszcze kwietniówek będzie przybywać?!:-):-):-) Witamy Witamy!!!:-D:-D:-D I zapraszamy jeszcze te, które nas tu w sekrecie podczytują do zalogowania się i przywitania! :-)
 
reklama
jednak sie troche obawiam , ze prom mnie i mojej niuni nie udzwignie w koncu ciezki klocek sie ze mnie zrobil <joke> :-D

Da radę:-D:-D:-D:-D najwyżej jednego tira wypakują:-D:-D:-D:-D

oj lepiej się z tego śmiać niż płakać -ja w styczniu to chyba będę tyłem na wagę wchodziła i tylko lekarz będzie znał "gorzką prawdę";-);-);-)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry