reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się:)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Witam wszystkie mamusie :-)

Troszkę późno do Was zaglądam, ale to wszystko z braku czasu... od kiedy jestem na L4 mam go troszkę więcej (o ile można go mieć przy prawie 2-letniej córce);-)
mam nadzieję, że nie jest za późno, aby do was dołączyć:-D

Mam 28 lat, pracuję jako nauczycielka i już za miesiąc, a dokładnie 19 kwietnia spodziewamy się drugiej córki... to na razie tyle o mnie:tak:


witaj Beti
wiele nas łączy
ja też wpisuję się w rocznik 1982
też mam dwuletnią córeczkę
i też jestem z zawodu nauczycielką, tylko jeszcze w tym zawodzie nie pracowałam
pzodrawiam :)
 
reklama
Witam wszystkie Kwietniowe(kwitnące;-) ) Mamy! Późno do Was dołączam, bo tu już prawie donoszona ciąża, ale lepiej późno niż wcale, prawda? Zachęciła mnie bardzo miła atmosfera na forum:-).
Mam na imię Gosia, mam 20 lat i teraz jestem na dziekance(skończyłam 1 rok administracji). Razem z Mężem czekamy na narodziny Pawełka. Pozdrawiam i życzę miłego forumowania:-)
 
Witam kwietnióweczki:) Oczekuję na córeczkę 5 kwietnia w LANY PONIEDZIAŁEK:):) Ta data jednak do mnie nie przemawia bo juz sama nie wiem w którym jestem tygodniu, wg lekarza to 35, wg kalendarza ciąży to 38tc więc juz sama nie wiem...Jak to policzyć? w każdym razie wypada kwiecień.
 
A TO JA tez tu wkoncu dotarłam ja podobnie termin porodu sie zmienia wdl ginekologa 27 kwietnia wdl ostatniego usg 2 tyg wczeniej niz termin.
Ja mam na imie Marysia jestem od 5 m-ce meżatką to nasze pierwsze dziecko . Mam 23 lata jestem po kosmetyce.
 
o jeja :-)

ja mam 7 dni do porodu, a tu nowe Kwietniowki :-)

witmy witamy :-)
 
Witamy nowy 'narybek' :-D Ja mówiłam, że my będziemy się mnożyły do kwietnia, albo i jeszcze dłużej :-D:-D:-D
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry