reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się:)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
witaj milenazagi! napisz cos wiecej o sobie i wklej suwaczka! i udzielaj sie na innych watkach:tak::-)
 
reklama
.. i ja się dołączę.. chociaż czytam Was od pierwszego dnia, kiedy dowiedziałam się, że zostanę Mamą, a trochę czasu już minęło.. :zawstydzona/y:
Termin przylotu mojego Astronauty przypada na 23 kwietnia. :cool2:

pozdrawiam wszystkie Kwietniówki 2010 :-)
 
Witajcie nowe Kwietnioweczki :-D Hi hi- kwiecień za 2 miesiące a tu nas ciągle przybywa:-D
 
Witam,ja już troszke pisałam w innych wątkach ale się nie przedstawiałam ,termin mam na 11 kwietnia.Pozdrawiam wszystkie kwietniowe hipopotamki:-)
 
Witam wszystkie kwietniówki :-)
Jestem Magda mam 25 lat i za drugim podejściem udało się Nam zajść w upragnioną, pierwszą ciążę :-D
Przyznam się bez bicia, że od kilku miesięcy podglądam Was regularnie :zawstydzona/y: Maluszkowe i nasze zakupy mam przeczytane od deski do deski, ale dopiero teraz odważyłam się zarejestrować na forum
Termin porodu wg OM mam na 29 kwietnia, ale na USG wychodzi 19 kwietnia Zobaczymy
Pozdrawiam serdecznie :-)
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry