reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się:)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Witam,ja już troszke pisałam w innych wątkach ale się nie przedstawiałam ,termin mam na 11 kwietnia.Pozdrawiam wszystkie kwietniowe hipopotamki:-)
Tylko nie hipopotamki :no::-D:-D
Czeeeesc!
Witam wszystkie kwietniówki :-)
Jestem Magda mam 25 lat i za drugim podejściem udało się Nam zajść w upragnioną, pierwszą ciążę :-D
Przyznam się bez bicia, że od kilku miesięcy podglądam Was regularnie :zawstydzona/y: Maluszkowe i nasze zakupy mam przeczytane od deski do deski, ale dopiero teraz odważyłam się zarejestrować na forum
Termin porodu wg OM mam na 29 kwietnia, ale na USG wychodzi 19 kwietnia Zobaczymy
Pozdrawiam serdecznie :-)
Mowisz zakupowy od deski do deski? Ja czasem mam wrazenie, ze wszystkie jakies nawiedzone jestesmy jak czytam ten watek :-D:-D:-D
Gratulacje drugiego podejscia :tak:
To nasza pierwsza księżniczka SARA


drugie szczęście 8 kwietnia
Czesc Diademka , witaj u nas :tak:
 
reklama
Witam Wszystkie Przyszłe Mamusie. jestem z Łodzi, moj termin to 10.04:tak:to moja pierwsza ciąża- troszke z zaskoczenia ale teraz bardzo oczekiwana. Od pięciu miesięcy jestem szczęsliwą mężatka a niedlugo będzie nas troje:-)
 
Witam wszystkie kwietnióweczki! Jestem Kasia, termin mam na 22 kwietnia :) Więcej o sobie napiszę na głównym wątku bo widzę,że tam jesteście najbardziej wylewne :-)
 
Witam wszystkie mamusie :-)

Troszkę późno do Was zaglądam, ale to wszystko z braku czasu... od kiedy jestem na L4 mam go troszkę więcej (o ile można go mieć przy prawie 2-letniej córce);-)
mam nadzieję, że nie jest za późno, aby do was dołączyć:-D

Mam 28 lat, pracuję jako nauczycielka i już za miesiąc, a dokładnie 19 kwietnia spodziewamy się drugiej córki... to na razie tyle o mnie:tak:

 
Witam Beti;-)
Patrząc na Twój login to jesteśmy w tym samym wieku.
Poza tym ja również spodziewam się córeczki - z tą różnicą, że pierwszej;-)
 
reklama
Witam wszystkie mamusie :-)

Troszkę późno do Was zaglądam, ale to wszystko z braku czasu... od kiedy jestem na L4 mam go troszkę więcej (o ile można go mieć przy prawie 2-letniej córce);-)
mam nadzieję, że nie jest za późno, aby do was dołączyć:-D

Mam 28 lat, pracuję jako nauczycielka i już za miesiąc, a dokładnie 19 kwietnia spodziewamy się drugiej córki... to na razie tyle o mnie:tak:


Witaj Beti!
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry