reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się:)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Witam
Wkońcu dotarłam tutaj.
Ja już po porodzie. Synek urodził się 7 kwietnia:)
Mam na imię Agata i 33 l na karku, dwójka dzieci - Martynia 11-latka i Ignacek -maluszek. Zajmuję się dziećmi i prowadzę dom. Z wykształcenia jestem socjolog i jako taki dzielnie chowam nowe pokolenie :)
 
Aqada- witam i ja :-) super, że nasze grono nadal się powiększa! Jeny , dziewczyno ty to masz prawie 'dorosłą' córę w domu!

Zielona- dlaczego nie socjolożka :-D ja tam będę broniła form żeńskich... psycholożka, profesorka, socjolożka... ale to chyba zboczenie zawodowe :-D
 
aniaz bo dla mnie wszystkie te sztuczne formy zenskie brzmia bardzo niepowaznie. Jakos nie wydaje mi sie by mialo to wielkie znaczenie. Jesli zzeszczamy nazwy niektorych zawodow, czemu nie zmeszczyc sedzi na przyklad. Ha, swoja droga z ta sedzia to smieszna sprawa - rodzaj wybitnie zenski, a i tak mnostwo ludzi bedzie tworzyc jakas sedzine...
 
reklama
Zielona, bo jak to stwierdził swego czasu profesor M. formy żeńskie brzmią dla nas niepoważnie, bo w j. polskim podobnie tworzy się zdrobnienia :-) ale zasadniczo są one starsze i w innych językach słowiańskich z powodzeniem się zachowały.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry