reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się

Hej dziewczynki widzę, że jeszcze się tu nie wpisałam nie wiem jak to się stało.

Na imię mi Sylwia mam 27 lat jestem z Zielonej Góry
Jestem najszczęśliwszą osobą na świecie tak się ciesze, że zostanę mamą tak czekałam na tą ciąże, jak każda kobieta mam obawy czy wszystko porządku denerwuję się czy maleństwu nic nie jest, ale ufam Bogu, że dziecko ma się dobrze. Tak bardzo bym chciała trzymać je już w ramionach:-)
To ja i mój mąż
 

Załączniki

  • IMG_1015.JPG
    IMG_1015.JPG
    187,9 KB · Wyświetleń: 60
reklama
Cześć wszystkim. Mam na imię Monika, mam 26 lat i jestem z Lublina. To będzie mój pierwszy dzidziuś. Staraliśmy sie z mężem prawie rok czasu i przy drobnej pomocy hormonów nareszcie się udało. Termin mam na 9 czerwca 2009 r. Pozdrawiam wszytkie przyszłe mamusie, mam nadzieję że wszystkie razem dojdziemy do szczęśliwego rozwiązania ;-)
 
Ok tu się jeszcze nie wpisałam a że mamy regulamnin, który mamy przeszczegać to to czynie :-) :-)
Mam na imie Weronika jestem z Katowic, to moje pierwsze maleństwo z mężem staraliśmy się o nie już od stycznia i w końcu się udało. Jesteśmy bardzo szczęśliwi i nie możemy się już doczekać czerwca. Buziaki dla wszystkich czerwcówek i żeby nasz skaład nie ulegał już zmianie. :-)
 
Witam Was :)

Mam na imie Kamila, lat 25...i pol :) Od 5 lat mezatka, od 10 jestesmy juz para. Obecnie mieszkamy pod Hamburgiem, pochodzimy jednak obydwoje z Koszalina.
W styczniu skonczylam tu szkole i postanowilismy, ze po egzaminach odstawie juz antykoncepcje i zaczniemy powoli sie starac, bo nigdy nie wiadomo jak szybko sie uda a czas ucieka. Tym bardziej, ze straszono mnie dookola, ze po anty moge potrzebowac i 2 lata, zanim wszystko wroci do normy. Los nas jednak przyjemnie zaskoczyl i juz w sierpniu podarowal "fasolke" :-D
Przyznam, ze trafil idealnie, bo dopiero co zaczelam pierwsza pelnoetatowa prace i chcialam bardzo dziecko, zanim wkrece sie w "robienie kariery" na dobre. :-)
Bedzie to nasza pierwsza dzidzia, pierwsza ciaza. Calym sercem chcemy, by wszystko poszlo dobrze.
 
No to zgodnie z regulaminem pare slow o sobie :)
Mam na imie Weronika, lat 31, mieszkam w Olsztynie. Jest to moja pierwsza ciaza, w miare planowana...razem podjelismy decyzje o odstawieniu tabletek antyk. no i czekalismy czy sie uda czy nie.....generalnie bardzo szybko sie udalo :) Slub wzielismy na razie tylko cywilny na dwa dni przed wyjazdem meza na misje do Afganistanu....no i teraz czekamy z Maluszkiem na powrot Tatusia i modlimy sie zeby wrocil do nas caly i zdrowy... O kurcze dzisiaj mamy nasza pierwsza miesiecznice.....alez ten miesiac zlecial.
No to witajciewszystkie Mamusie :-)
 
Witam!
Mam na imię Aleksandra - 22 lata i jestem obecnie w 11 tyg ciąży. Mieszkam w Anglii (okolice Oxfordu), i jak na razie to wygląda, iż będę samotną mamą.
To będzie moje pierwsze maleństwo, nieplanowane ale bardzo chciane :-)
Pozdr
 
witajcie, ja mam 21lat, a mój mąż 28, we wrześniu tego roku wzięliśmy ślub po 6 latach związku, niedawno okazało się ze jestem w 9 tygodniu ciąży, oboje z mężem cieszymy się z maluszka chociaż nie był on/ona planowany/a. I tak pewnie za rok byśmy się starali. Nie wazny jest wiek tylo najwazniejsze to przygotować się psychicznie i czuć się dojrzale :tak: do tej ważnej roli. My się czujemy
Pozdrawiam wszystkie forumowiczki

 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam, mam 25 lat. Od dwóch lat mieszkam i pracuje w Irlandii. Od pieciu lat mezatka, mama czteroletniego Alanka. Obecnie w 11 tygodniu ciazy. Witam goraco wszystkie brzuchatki @_@ \m/
 
Do góry