reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się

reklama
Witam wszystkie czerwcowe mamusie :) Mam na imię Olga, mam 26 lat. 14 czerwca spodziewamy się z mężem narodzin pierworodnego - Dawidka :)))
 
Witam wszystkie mamusie czerwcowe. Często czytam co piszecie ale jakoś to tej pory się nie odzywałam, mam termin na 19 czerwiec i jestem mamusią 3 letniej córeczki Pozdrawiam gorąco i będę z wami na pewno do końca.:-):-)
 
Cześć dziewczyny ja też dołączam się do grona czerwcowych mam:-D Mam na imię Aga termin na 20 czerwca to moja druga dzidzia płeć jak na razie nie znana :dry:
 
W imieniu czerwcówek witam Cię.
Mało nas tu ostatnio, niektóre już rozpakowane i uczą się obsługi noworodka, inne w szpitalach wyczekują swoich maluszków, a jeszcze inne (jak ja) hehe jeszcze tu pozostały i wymyślają różne dziwaczne "przyśpieszacze przedporodowe". :-D:-D
 
reklama
  • Witam dziewczyny:) to ja też się dopiszę do czerwcowych mam:) Mam na imię Paulina i 23 lata. To moja pierwsza ciąża- mam termin na 2.06 czyli za 6 dni i w sumie nie wiem dlaczego nie odezwałam się wcześniej, bo bywałam na forum, czytywałam sobie co nieco ale jakoś dopiero teraz przyszło mi do głowy,żeby się przedstawić:) Pozdrawiam wszystkie mamusie- te mające dzieciątka i te, które dopiero niecierpliwie czekają:)
  • :-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
 
Do góry