reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się

reklama
Witam serdecznie wszystkie czerwcowe mamusie.
Czytam forum od dawien dawna, ale jakoś nigdy nie mogłam się zobligowac do zarejestrowania się tu.
Wreszcie się udało:-) Lepiej późno niż wcale...
 
Hej Kamila 39 tydzien termin na 14 czerwca .Powiedzcie mi bo strasznie się boje czy badanie usg wykarze ze coś z dzidzią nie tak .Czy lekarz by powiedzial jak by cos było zle.Bardzo sie boję chce by urodziło się zdrowiutkie pozdrawiam
 
Witam Czerwcowe mamusie. Nazywam się Magda, jestem mamą 3,5 letniej córeczki Emilki. Obecnie czekamy na braciszka, który powinien urodzić się ok 26 czerwca. Pozdrawiam wszystkie was serdecznie
 
Witam Czerwcowe mamy! Nazywam się Monika. Dopiero teraz odkryłam to forum, wg OM miałam termin na 31 maja, wg USG na 30 maja, a mój synek urodził się w końcu 14 czerwca :). Pozdrawiam wszystkie forumki :)
 
Witam jestem sylwia...mama 5 letniego tymka i od 10 czerwca mama kaji:)pozdrawiam

img2-10062009031_6814876514_KAJA_2.jpg


img2-11022004004_1181347476_TYMEK_3.jpg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry