reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się

Witajcie;)

Jestem Rozalia mam 22 lata:) Jestem z Krakowa...bedzie to nasz 1 dziecko...
jestesmy razem z moim T.od 2005 roku dopiero w lutym doczekalam sie zareczyn ale byly niesamuwite bo w szpitalu....:tak: i z zaskoczenia....Co jeszcze juz nie pracuje jestem na zwolnieniu a tak to pracowalm w firmie komputerowej...jako sekretarka:) a i w czerwcu bedzie nasz 3-jeczka bo dolaczy do mas Alicja..sowje zycie tez dziele z 2 kotami:) pozdrawiam:)
 
reklama
..:: Witam wszystkie przyszle czerwcowe mamy :)

Jestem z Wami od niedawna i to jest moj pierwszy wpis na forum :).
Nazywam sie Jola i mam (jeszcze)25 lat :). Będzie to nasz pierwszy dzidziuś, który ma przyjść na świat 18.06.2009r razem z mężem jesteśmy bardzo, bardzo szczęśliwi i już nie możemy się doczekać :) ::..
 
..:: Witam wszystkie przyszle czerwcowe mamy :)

Jestem z Wami od niedawna i to jest moj pierwszy wpis na forum :).
Nazywam sie Jola i mam (jeszcze)25 lat :). Będzie to nasz pierwszy dzidziuś, który ma przyjść na świat 18.06.2009r razem z mężem jesteśmy bardzo, bardzo szczęśliwi i już nie możemy się doczekać :) ::..
Witaj serdecznie Joleńko :-) rozgość się na forum i czuj się jak u siebie :-D
 
Witam wszystkie oczekujące mamy!

Mam na imię Karolina, jestem mamą 2,5 letniej Marcelinki. Teraz czekamy z mężem na synka, termin mam na swoje 28 urodziny, czyli 25-06-2009.
To moja 3 ciąża, nasz aniołek odszedł 07-01-2005, w 9 tyg. ciąży.

Ciekawe jak to będzie z dwójką pociech!!!:-)

Pozdrawiam
 
reklama
Do góry