reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy sie;)

Serdecznie witam !
Mam na imie Martyna mieszkam na stale w De 4 mc temu urodzilam piekna dziewczynke wyczekiwana z utesknieniem ktora wypelnia mi cale dnie a i drugie bym chciala w krotce.
 
reklama
Witam
Mam na imie Monika i 8 listopada konczę 27 lat :-) pochodzę i mieszkam w Łodzi i jestem z moim mężem juz prawie 9,5 roku 10 listopada mamy 2gą rocznicę ślubu
jestem w 8 miesiącu ciąży. mój termin to 30.12 lub 01.01 i jesli uda mi się dotrzymać do którejś z tych dat to terminowo urodzę naszego pierworodnego Aleksandra :-)
 
Nie wiem czy sie tu przedstawialam jak nie to przepraszam juz nadrabiam mam na imie Kasia mam 22 lata jestem mezatka od 2 lat i oczekujemy naszego pierwszego dzidziusia Alanka pozdrawiam
 
Witajcie ja mam 21 lat i jest na samym początku planowanej ciąży, wczoraj dowiedziałam się że jednak będę mamą :-D. Jestem obecnie na 3 roku studiów i mam zamiar iść od razu na magistra i potem robić doktora. Nie mam zamiar z niczego rezygnować chcę by mój dzidziuś wiedział że z niczego nie musiałam dla niego rezygnować o on jest po prostu wyczekiwanym szczęściem a nie wpadką :-D. Na pewno będzie ciężko ale we troje damy sobie radę:-)
 
Witam wszystkie młode mamy! Jestem Ania mam 20 lat,mieszkam w Tychach i za 4 miesiace przyjdzie moj dzidzius na swiat :)
 
Cześć wszystkim!!! Nazywam się Malwina, mam 21 lat i pod koniec kwietnia spodziewam się przyjścia na świat mojego pierwszego maleństwa:sorry:
 
To ja bede inna;-)
Czesc!
Nazywam sie Magda mam 23 lata i mieszkam w Krakowie. Za 6 miesiecy wychodze za maz.
O dzidzie sie staramy niestety bezskutecznie:-( Dlatego starania odkladamy na po slubie...
Pozdrawiam serdecznie:tak:
 
Witam Wszystkie Mamusie ;*
Ja mam na imię Kamila i Bardzo się cieszę że trafiłam na to forum.
Przeczytałam kilka stron z tego tematu i albo coś przeoczyłam albo rzeczywiście jestem najmłodsza z Was wszystkich ;)
Mianowicie mam 17 lat [prawie 18 ;)], mamusią będę najprawdopodobniej w czerwcu i BARDZO się z tego cieszę ;)
Z moim chłopakiem jestem od 3 latek i naprawdę cieszymy się że będziemy rodzicami.
Warto wspomnieć że nasza dzidzia nie poczęła się przez tak zwaną 'wpadkę', decyzja o nie podjęciu żadnej antykoncepcji była jak najbardziej świadoma :)

Nie wiem co wy sądzicie na ten temat, ale NAPRAWDĘ PROSZĘ bez komentarzy typu: 'dziewczyno zmarnowałaś sobie życie' ... bo mnie naprawdę opinie osób które mają takie podejście do życia mnie NIE OBCHODZĄ ;)

Mimo tego że jestem od niektórych z Was dużo młodsza to mam nadzieję że doradzicie Mi w nie jednej sprawie ... i nie będę się czuła na tym forum jakaś 'odosobniona' ;]

^_^ Buziaki i Oczywiście Gratulację dla wszystkich Brzuszków ;*
 
reklama
Witam dziewczyny, również jestem nowa ;-) Mam 21 lat i w marcu badz kwietniu u mnie jest duża rozbieznośc zostanę mamą. Ciąza spadła na mnie jak grom z jasnego nieba. Na początku był to szok i pytanie co teraz będzie.. ale z dnia na dzien jak widze jak rosnie brzuszek i czuję ruchy maludy to tak się ciesze, ze zostanę mamą!!! :) Pozdrawiam wszystkie mamusie i ciężaróweczki :)
Marta :))
 
Do góry