reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy sie;)

reklama
Hej forumowiczki :)

Nazywam sie Sylwia, mam 22 lata. 30.06.2010 przyszla na swiat nasza corunia Zuzanna,teraz jestesmy w trakcie staran o rodzenstwo dla naszej corci :)
 
Witam szczęśliwe mamy i przyszłe :D
Nazywam się Zuzanna, aktualnie mieszkam za granicą :D za kilka miesięcy zostanę mamą :D
Mam aktualnie 22 lata, z mężem nie potrafimy się doczekać naszego maleństwa.
A to nasze wspólne zdjęcie :D : forum.jpg
Jesteśmy w 21 tygodniu ciąży, a to nasz skarb:skanowanie0001.jpg

POZDRAWIAM WSZYSTKICH BARDZO SERDECZNIE!
 
GUzuziaZIK (matko jaki ciezki nick!:-D) witaj:-) niedługo nie będziecie się mogli doczekać aż wasz skarb usnie:-p potem zacznie jesc zupki itp:-D zobaczysz strasznie szybko leci:-p:-)
 
Hej, a ja mam na imię Agata i wraz z narzeczonym spodziewamy się malucha w kwietniu lub maju :) Kilka dni temu skończyłam 22 lata. Całuję mocno wszystkie Młode :-)
 
reklama
Cześć Dziewczyny :-)
Mam 20 lat i za 2 miesiące powinnam zostać bliźniakową mamą.
Powinnam, bo dziewczyny pchają się przedwcześnie na świat. Od 2 tygodni jestem w szpitalu i zostanę już do rozwiązania, które mam nadzieję, że nadejdzie jak najpóźniej.
Pozdrawiam Was wszystkie cieplutko, trzymajcie za nas kciuki, żebyśmy dotrwały w jednopaku jak najdłużej ;-)
 
Do góry