reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się lepiej

:-) Właśnie sie zalogowałam i grzeczność nakazuje sie przedastawic ;) Mam na imię Karina za kilka dni skończę 26 latek. Obecnie mieszkam w Sosnowcu, a w brzuszku mam Naszą (z Mężusiem ma sie znaczyć) pierwszą dzidzie juz 28 tygodni. Witam wszystkie październikowe mamusie i pozdrawiam serdecznie.

Cześć Karina. Zapraszam CIę na inne watki. Im wiecej nas tym weselej.
 
reklama
Cześć Karina,
też całkiem niedawno byłam nowa, ale dziewczyny tu są świetne, wiec tym bardziej zapraszam na pogaduchy :-)
 
No a ja się nie przedstawiłam więc teraz nadrabiam zaległości. Mam na imię Dagmara i jestem z Wrocławia. Mam 27 i od roku jestem szczęśliwą mężatką. To moje pierwsze maleństwo o które z mężem staraliśmy się długo i wytrwale. Termin mam na 27 października ale lekarze straszą mnie wcześniejszym porodem.
 
reklama
Marma jakby moje wyskoczyło 2 tyg wcześniej to bym się nie obraziła. Moze i u Ciebie tak bedzie;-)
 
Do góry