reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się lepiej

reklama
Ja również witam Was serdecznie. Śledzę już troszke czasu wasze wpisy i wreszcie sie przyłączam. Termin mam na 27 października, jesli sie przedłuzy to może urodze w listopadzie (ale mam nadzieje, ze nie 1-go). Mam 28 lat i będzie to moje pierwsze dziecko. Na całe szczęście ciąża przebiega bez jakis wielkich kłopotów, liczę na to, że te ostatnie 3 miesiące tez takie będą...
Witam nową mamusię!!! Cieszę sie, że w końcu druga Gosia :-D
 
witam wszystkie mamusie:-)

imię- Daria. noszę w brzuchalku synka-Rafałka:-) termin mam na 13 października, ciąża przebiega bezproblemowo i mam nadzieję, że do końca tak zostanie:tak:
 
reklama
Do góry