reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Postepy Naszych Dzieciatek. :-D

ADASIA ja to jak widzę, ze jest tu Twój post to az się boję :-D No niesamowity jest ten Twój IGOREK! Buziaki dla zdolniachy!
 
reklama
Mija dlatego ja tu nigdy nie piszę bo mój dzieciak tez tylko leży,przewraca się na boki,jak dam na brzuszek to zaraz myk na plecy i lubi siedzieć to wszystko:dry:
 
to i ja pochwalę mojego Zdolniachę;-)
ostatnio próbuje pełzać przodem na brzuszku(wcześniej na pleckach tylko),spełza na brzeg łóżka,spuszcza nóżki,chwilkę się na nich opiera przytrzymując kołdry i robi siup na dupkę:-D szczęście,że mama jest w pobliżu i łapie w odpowiednim momencie
A Igorek rzeczywiście rewelacyjne postępy robi.
 
Edi u nas tez niema rewelacji nawet na brzuszek sie Maja nieprzekreca:no:
Ale dzis Majula przespala 10godz. i to jest dla mnie super postep:szok: no i rano zabraknal jej cm by wpakowac stopkowe paluchy do buziuli! a co sie wtedy nasteka:-D :-D
no i nauczyla sie prychac, na wlasna matke normalnie :szok::laugh2:
jeszcze pieknie chrupki zajada:tak:
 
Pozdrawiamy! Wpadłam tylko na chwilkę pochwalić się osiągnięciami Milenki :)
Mała już od jakiegoś czasu raczkuje i szlifuje umiętność, udoskonaliła już siedzenie a sama siada od ponad tygodnia. Wczoraj za to pierwszy raz stanęła w łóżeczku i już... nie chce siedzieć tylko stać ;)
Fotki wrzucam na wątek ze zdjęciami i zmykam szybko do swoich zajęć zanim mała się obudzi i rozpocznie koncert.
 
Dzikidzik, a jakie chrupki dajesz małej -takie zwykłe Flipsy, czy jakieś inne:confused: Ja się zastanawiałam czy by swojej nie kupić, ale tak sobie pomyślałam, że może dopiero jak zęby będzie mieć to można jej coś takiego podać:eek: , ale Maja zebów nie ma i mówisz, że zajada:dry: :cool2:
 
MANATKA- super , że mala się tak szybko rozwija:-) dogoniła Igora:tak: Igor też jak nauczył się stać , to już nic innego nie chce robić , tylko stoi albo siedzi i tak na zmianę:tak:
DZIKIDZIK- Majula za to bardzo ładnie mówi NIE :-D co bardzo dobrze usłyszałam na filmiku:tak: a Igor tego nie potrafi
 
Renee - chrupki to takie najzwyczajniejsze, żółciachne, bezsmakowe oczywiście. Najlepiej długie, żeby łatwo złapać. To tylko mączka kukurydziana to już od 5miesiąca można:tak:.
A zębów to do chrupków niepotrzeba zobaczysz! Maja to te chrupki śliną potraktuje i je rozdziamdziowywuje:baffled: dziąsłami. Dzisiaj to jej na prawdę super szło:happy:. No i zajęła się tym przez siakieś 15 min.
No ale ręce, buzia to po tym jedzonku to normalnie skorupa:szok:. Ślinik obowiązkowy, najlepiej to taki na długi rękaw. Na początku to jej pomagałam ale teraz to już Maja-samosia:laugh2:
 
Ja to jestam pod wrażeniem postępów Igorka. Mój Dominiś jeszcze sam nie siedzi. Od 8 dni doskonali przewroty z plecków na brzuszek. Za to świetnie potrafi operować pilotem i telefonem. Ostatnio bardzo go cieszy uderzanie przedmiotami o stół ub zrzucanie i ch ze stołu. Dzisiał z tatusiem budował domek z klocków a dokładniej tatuś budował a Dominiś klocuszki zabierał i rozrzucał.
 
reklama
Do góry