reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Postepy Naszych Dzieciatek. :-D

Patrysia nauczyła się z dwa tygodnie temu na bok przekręcac się.Dalszych posatępów brak.Jest małym leniuszkiem.Sama siedzi tylkoprzez 2-3 min i pada na bok.Ona chyba jako jedyna z babyboomowskich dzieci mówi tatata.Bardzo dobrze wychodzi jej też nie.
 
reklama
Moja mała ostatnio bardzo rozszerzyła swój słownik, pojawiają się ostatnio jakieś: abdzia, abdzia, abda, abla, agua, agiga, gigu, atata, babda, atita, dada itp.:-D Ciekawe kiedy będzie "mama"?
 
Emilcia ogólnie nie jest zbyt rozmowna, ale jedną rzecz potrafi powtarzać w kółko ta ta ta ta. Obroty z plecków na brzuszek idą jej aż za dobrze. Nie moge jej spuścić nawet na pół sekundki z oka , bo wiercipiętka się zrobiła.

Na czworaczkach stoi i buja pupką w przód i tył parę razy, po czym pada. No i już do tyłu odpala, a do tego kręci się wokół własnej osi. Ostatnio nawet złapałam ją na czołganiu się do przodu, jak mały żołnierz przez zasieki, hihi , dziwne to było , kombinatorek z niej :szok:
 
Oliwia nie potrafi jeszcze nic powiedzieć, mamrocze tylko bez sensu (ale bardzo milusio:-):-)) a tatuś na siłe próbuje nauczyć ją TATA!! i chyba byłby najszczęśliwszym człowiekiem na świecie, gdyby to było pierwsze słowo naszej córki, hehe:tak::tak::tak:
 
Oliwka jak zanosi sie Jej na placz to wydaje ostatnio takie dzwieki: amamamamamama :-D A ja tlumacze sobie ze wzywa wtedy mamusie ;-) :-D
 
DZIKIDZIK- SUPER MAJECZKA MÓWI:tak: :-D DZIEWCZYNKI MAJĄ ŁATWIEJSZĄ WYMOWĘ I SZYBCIEJ MÓWIĄ
IGOR JUŻ POSUWA SIĘ BOCZKIEM NA STOJĄCO DO PRZODU, TRZYMA SIĘ RĄCZKAMI PORĘCZY ŁÓŻECZKA ALBO OPARCIA KANAPY I IDZIE:-D JAK UPADNIE ALBO SIĘ ZMĘCZY TO SIADA I ZNOWU WSTAJE , NAWET STOJĄC PUSZCZA SIĘ JEDNĄ RĄCZKĄ I PRÓBUJE COŚ ZŁAPAĆ A DRUGĄ PRZYTRZYMUJE SIĘ :-) MAŁY SIŁACZ Z NIEGO
 
Adasiu ciesze sie ze Igorek robi takie postepy:-) .Przytlacza mnie to ze Pati nic nie robi.:no: Tylko przekreca sie na bok.
 
reklama
MIJA SPOKO:tak: PATI ROZWIJA SIĘ JAK NA SWÓJ WIEK DOBRZE, TO IGOREK JEST TROCHĘ DO PRZODU:-D ;-) PRZECIEŻ WIĘKSZOŚĆ DZIECI W ICH WIEKU NIE RACZKUJE JESZCZE A NAPEWNO NIE STOJĄ I NIE PRÓBUJĄ CHODZIĆ , NIEKTÓRE NAWET JESZCZE SAME NIE SIADAJĄ I TO JEST JAK NA ICH WIEK OK, MAJĄ JESZCZE SPORO CZASU , JAK TO SIĘ MÓWI ...-WSZYSTKO W SWOIM CZASIE:tak: A IGOR NABRAŁ PO PROSTU SZYBKIE TEMPO;-)
 
Do góry