reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienie

Aniusia38

Aktywna w BB
Dołączył(a)
30 Październik 2019
Postów
88
Hej dziewczyny muszę napisać tutaj bo nie daje rady .Wczoraj byliśmy z mężem na wizycie kontrolnej i okazało się że serduszko nie bije zatrzymało się na 7tygodniu. Jestem załamana i nie mogę w to uwierzyć bo mamy już syna prawie 2 latka a tu kolejna ciąża i niestety nie będzie rodzeństwa.Nie wiem co myśleć
 
reklama
Wyczarowalyscie chorobę [emoji29] Dziś 2 tygodnie po poronieniu, a ja gardła nie czuje, śliny nie mogę przełknąć [emoji53] Polecicie jakieś dobre tabsy alby spray na gardło? Może wyrwe się z pracy do apteki bo długo tak nie wytrzymam [emoji20]
No ja ostatnio byłam chora, wyleczylam sie, minął tydzień i znowu coś mnie rozkłada :(
 
reklama
Wyczarowalyscie chorobę [emoji29] Dziś 2 tygodnie po poronieniu, a ja gardła nie czuje, śliny nie mogę przełknąć [emoji53] Polecicie jakieś dobre tabsy alby spray na gardło? Może wyrwe się z pracy do apteki bo długo tak nie wytrzymam [emoji20]
Hej locala, najlepsze jak jesteś w pracy do tantum werde, nie wiem dokładnie jak to się pisze. Ale jak juz będziesz w domku polecam syropek ( starty imbir+cytrynka+miodzik)
Albo ( cebulka+miodzik) do sloiczka i pić po dwie łyżeczki dziennie. Woda z solą też jest ponoć super ma gardło, wystarczy zrobić płukankę
 
Oo dziękuję [emoji8] Będę próbowała, tak to mnie nigdy gardło nie bolało [emoji51]
Hej locala, najlepsze jak jesteś w pracy do tantum werde, nie wiem dokładnie jak to się pisze. Ale jak juz będziesz w domku polecam syropek ( starty imbir+cytrynka+miodzik)
Albo ( cebulka+miodzik) do sloiczka i pić po dwie łyżeczki dziennie. Woda z solą też jest ponoć super ma gardło, wystarczy zrobić płukankę
 
Wyczarowalyscie chorobę [emoji29] Dziś 2 tygodnie po poronieniu, a ja gardła nie czuje, śliny nie mogę przełknąć [emoji53] Polecicie jakieś dobre tabsy alby spray na gardło? Może wyrwe się z pracy do apteki bo długo tak nie wytrzymam [emoji20]
Na gardło nie mam nic do polecenia, ale jak choroba rozkłada najlepiej pić ciepła herbatę z miodem cytryna i imbirem
 
i ja witam w klubie chorych...
Dni płodne a ja zdycham
coś tam się udało podziałać ale marnie to widzę
i tak prawidopodobnie z prawego jajnika owu więc z uwagi na prawy niedrożny jajowod dupa
 
reklama
Kochane potrzebuję porady.
Jak już wcześniej pisałam ostatnio straciłam ciążę. Zabieg miałam we wtorek, 10.12.19.
Dziś udało się mojemu chłopakowi załatwić wolne w pracy już od przyszłej środy. Co oznacza że czwartek i piątek będę mogla zrobić badania w Polsce.
Chciałabym zrobić w diagnostyce pakiet badań dla starających się. Jest promocja z 653 zł na 350. Jest tam m.in.: TSH, Prolaktyna,z którymi miałam problemy i wiele innych których nie robiłam i nie wiem jakie będą wyniki.
Pytanie tylko czy powinnam poczekać aż całkowicie spadnie mi np. beta do 0 i unormują się hormony np. 3 miesiące. Czy mogłabym zrobić te badania teraz i być może dowiem się co się stało tym razem ze nie wyszło.Nie wiem jakie mogą być powody dwóch nieudanych ciąz. I nie wiem kompletnie czy czekać czy już badać.
Dzięki za pomoc
 
Do góry