reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienie

Aniusia38

Aktywna w BB
Dołączył(a)
30 Październik 2019
Postów
88
Hej dziewczyny muszę napisać tutaj bo nie daje rady .Wczoraj byliśmy z mężem na wizycie kontrolnej i okazało się że serduszko nie bije zatrzymało się na 7tygodniu. Jestem załamana i nie mogę w to uwierzyć bo mamy już syna prawie 2 latka a tu kolejna ciąża i niestety nie będzie rodzeństwa.Nie wiem co myśleć
 
reklama
Cześć dziewczyny.
Mam 27 lat, staramy się od 5 lat, pierwsze dziecko stracone i drugie również.
Ja właśnie czekam na zabieg.
Przeczytałam wasz wątek i serce mnie boli ze jest az tak dużo takich sytuacji.
Nie wiem co będzie ze mną dalej i dlaczego tak się dzieje.
Pozdrawiam Was !
 
reklama
Cześć dziewczyny.
Mam 27 lat, staramy się od 5 lat, pierwsze dziecko stracone i drugie również.
Ja właśnie czekam na zabieg.
Przeczytałam wasz wątek i serce mnie boli ze jest az tak dużo takich sytuacji.
Nie wiem co będzie ze mną dalej i dlaczego tak się dzieje.
Pozdrawiam Was !
Współczuję wiem co czujesz nie możesz się tylko załamywać będzie dobrze wkoncu do czekasz się upragnionego dziecka. Robiłaś jakieś badania?
 
Współczuję wiem co czujesz nie możesz się tylko załamywać będzie dobrze wkoncu do czekasz się upragnionego dziecka. Robiłaś jakieś badania?
Hej. Jeszcze nic nie robiłam.
Po pierwszym myślałam że to przypadek. Tak się dzieje często w pierwszej ciąży.
Teraz już zgłupiałam. Wiem tylko że miałam słaby przyrost bety 50%, i TSH 6.6.
W styczniu mam endokrynologa.
 
Hej. Jeszcze nic nie robiłam.
Po pierwszym myślałam że to przypadek. Tak się dzieje często w pierwszej ciąży.
Teraz już zgłupiałam. Wiem tylko że miałam słaby przyrost bety 50%, i TSH 6.6.
W styczniu mam endokrynologa.
To u Ciebie pewnie wina tarczycy 😕 u mnie wyniki wszystkie dobre i po 4 poronieniach mam jedno dziecko a teraz znowu poroniłam i lekarze nie znają przyczyny😕
 
To u Ciebie pewnie wina tarczycy 😕 u mnie wyniki wszystkie dobre i po 4 poronieniach mam jedno dziecko a teraz znowu poroniłam i lekarze nie znają przyczyny😕
Jak dowiedziałam się że tarczyca taka wysoka, zaczęłam brać ltyroksyne, no ale jak widać chyba nie pomogło. W czwartek idę po odbiór TSH po 2 tygodniach od zaczęcia przyjmowania.
TSH może aż tak wpłynąć na ciążę ?
 
Jak dowiedziałam się że tarczyca taka wysoka, zaczęłam brać ltyroksyne, no ale jak widać chyba nie pomogło. W czwartek idę po odbiór TSH po 2 tygodniach od zaczęcia przyjmowania.
TSH może aż tak wpłynąć na ciążę ?
Podobno tarczyca ma duże znaczenie w ciąży i może być przyczyną ale może jeszcze być co innego .
 
reklama
Do góry