reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Znacie może dr Artura Kobielskiego?? Przyjmuje w invimedzie w katowicach lub w przychodni w gliwicach. Istnieją jakies opinie na temat tego lekarza? Pod kątem leczenia po przebytych poronieniach. Z gory dzieki za odp.
 
reklama
Jeśli chodzi o poronienia to wiem że polecana jest dr..Iwona Janosz, przyjmuje w Rudzie Sl., sympatyczna kobieta z forum ją poleca, po kilku niepowodzeniach sie udalo. Z tego co wiem zna sie również na immunologii a mało lekarzy sie w tym odnajduje. Ja wybieram sie do niej w środe na wizyte :)
 
Jeśli chodzi o poronienia to wiem że polecana jest dr..Iwona Janosz, przyjmuje w Rudzie Sl., sympatyczna kobieta z forum ją poleca, po kilku niepowodzeniach sie udalo. Z tego co wiem zna sie również na immunologii a mało lekarzy sie w tym odnajduje. Ja wybieram sie do niej w środe na wizyte daj

Jeśli chodzi o poronienia to wiem że polecana jest dr..Iwona Janosz, przyjmuje w Rudzie Sl., sympatyczna kobieta z forum ją poleca, po kilku niepowodzeniach sie udalo. Z tego co wiem zna sie również na immunologii a mało lekarzy sie w tym odnajduje. Ja wybieram sie do niej w środe na wizyte :)
Daj znać jak będziesz po wizycie ;)
 
Znacie może dr Artura Kobielskiego?? Przyjmuje w invimedzie w katowicach lub w przychodni w gliwicach. Istnieją jakies opinie na temat tego lekarza? Pod kątem leczenia po przebytych poronieniach. Z gory dzieki za odp.
Ja się u niego leczę. Bardzo sympatyczny, zaangażowany. Jest dobrym lekarzem. Raz byłam też na monitoringu u dr Sodowskiej, też zrobiła na mnie dobre wrażenie. Generalnie w klinice biora pod uwagę immunologię i kierują na badania, ale warto też udać się do immunologa. Ja zapisałam się z polecenia dra do Paśnika.
 
@burczuś pamiętam Cię, walczyłaś długo. Jeśli mogę zapytać czemu odpuszczasz? Z drugiej strony podziwiam Cię za odwagę podjęcia tej decyzji, ale wiem że czasami dochodzimy do muru i najlepszym wyjściem jest powrót do "normalnego" życia, bez lekarzy.. Wizyt.. Badań i ciągłego stresu 😪
O jak miło,że ktoś mnie pamięta :)
Wiesz co, no ja mam już prawie 12 letnią córkę. Mam też skończone 40 lat. I tak długo "walczyłam". I szczerze...to też nie była walka na 100%, bo też gdzieś z tyłu głowy cały czas kołatała myśl, że nie za wszelką cenę. Oczywiście, że inaczej się patrzy na to wszystko z perspektywy bycia już mamą. Gdybym nie miała córki, to pewnie walczyłabym jak lwica. A tymczasem od jakiegoś już czasu wychillowałam :)
 
Powrócę z pytanie o dr Iwonę Janosz czy orientujecie się jakich badań wymaga na początku drogi? (chodzi o immunologię) przy wczesnych stratach (biochemy, pusty pęcherzyk), chcę do niej pójść, ale wolałabym już mieć jakieś badania w ręce...mam tonę innych wyników. Mutacje, czy hormonalne, ana itd. Nie mam nk, kirów ani niczego w tym kierunku. Zakładam, że po pierwszej wizycie odeśle mnie na takie badania, a jednak wolałabym to przyspieszyć wszystko i zaoszczędzić. Wczoraj czytałam wywiad z Panią Dr na temat wpływu immunologii na wczesne poronienia i trudności w zajściu...jakbym czytała o sobie, utożsamiam się z tym. Kobieta ma wiedzę, czuje, że może pomóc.
 
Hej, Dziewczyny czy przy mutacji V R2 i PAI-1 heterozygota jest konieczna heparyna? Jak przy tym zwiększyć szanse w ogóle na zagnieżdżenie?
 
Ja się u niego leczę. Bardzo sympatyczny, zaangażowany. Jest dobrym lekarzem. Raz byłam też na monitoringu u dr Sodowskiej, też zrobiła na mnie dobre wrażenie. Generalnie w klinice biora pod uwagę immunologię i kierują na badania, ale warto też udać się do immunologa. Ja zapisałam się z polecenia dra do Paśnika.
Jak z terminem u dr Paśnika? Bardzo odległy?
 
reklama
Do góry