reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Zawsze tutaj polecam dr Janosz. Nie musisz mieć ale możesz. Ja mialam wszystkie które by mi poleciła oprócz nk o zlecila ich badanie. Niektóre potworzyła. Ale bardziej podstawowe niz te zaawansowane.
To super lekarz i kobieta. Dzięki niej nie straciłam nadziei.
Oby mnie również jakoś wsparła psychicznie, bo do tej pory kiepsko trafiałam, jeśli chodzi o ginekologow:( Ja już tyle wydalam na badania, a wszystko bezcelowe, bo najprawdopodobniej immunologia szwankuje. Obstawiam w ciemno, ze komorki nk beda podniesione. Trace ciaze na bardzo wczesnym etapie...
Gdzie badalas komorki nk? Osobno czy w pakiecie?
 
reklama
Oby mnie również jakoś wsparła psychicznie, bo do tej pory kiepsko trafiałam, jeśli chodzi o ginekologow:( Ja już tyle wydalam na badania, a wszystko bezcelowe, bo najprawdopodobniej immunologia szwankuje. Obstawiam w ciemno, ze komorki nk beda podniesione. Trace ciaze na bardzo wczesnym etapie...
Gdzie badalas komorki nk? Osobno czy w pakiecie?
Jedź śmiało do dr Janosz:) ona każdemu przywraca nadzieję i na dziecko i na lekarzy :D
No tak to jest, że robimy miliony badań za miliony monet, ale tak na prawdę poronienia diagnozuje się poprzez wykluczenie... a Immunologie stawia się na ostatnim miejscu, nie wiedzieć czemu. Ale nawet dr paśnik chce, by kobieta była sprawdzona pod kątem ginekologicznym, zanim podejdzie do immunologii. Oczywiście można to diagnozować jednocześnie.
Powodzenia :)
 
Jedź śmiało do dr Janosz:) ona każdemu przywraca nadzieję i na dziecko i na lekarzy :D
No tak to jest, że robimy miliony badań za miliony monet, ale tak na prawdę poronienia diagnozuje się poprzez wykluczenie... a Immunologie stawia się na ostatnim miejscu, nie wiedzieć czemu. Ale nawet dr paśnik chce, by kobieta była sprawdzona pod kątem ginekologicznym, zanim podejdzie do immunologii. Oczywiście można to diagnozować jednocześnie.
Powodzenia :)
no tak ja mając już jedno dziecko z ciąży książkowej nie spodziewałam się, że immunologia płata mi figle. Jednak najprawdopodobniej tak jest, a lekarze nadal lekceważą. Ogólnie spotykam się bardzo często z opinią, że skoro mam jedno zdrowe dziecko to wszystko jest ze mną ok i mam oczyścić głowę! nie kupuję tego.
Oby coś ruszyło do przodu:)
 
Oby mnie również jakoś wsparła psychicznie, bo do tej pory kiepsko trafiałam, jeśli chodzi o ginekologow:( Ja już tyle wydalam na badania, a wszystko bezcelowe, bo najprawdopodobniej immunologia szwankuje. Obstawiam w ciemno, ze komorki nk beda podniesione. Trace ciaze na bardzo wczesnym etapie...
Gdzie badalas komorki nk? Osobno czy w pakiecie?
Badalam osobno bo tylko ich mi brakowało. Wczesbiej mialam. prowadzona diagnostykę 🤔 ale wydałaś kasę aby sie dowiedzieć co innego zle lub dobrze pracuje. Uwierz mi ,ze ja przez te lata to byl juz nowy samochód kupila. Bogu dzieki ze mnie bylo stać na to wszystko. 👍😁
 
reklama
Do góry