reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Ja mam dopiero 6+4 i tak bym chciała zaliczyć jakiś cudowny teleport do 16 tygodnia.. Z toaletą mam to samo, z tym się nie wygra 🤷
Wierz mi, ze jest niewiele lepiej. Ostatnie dni wydawało mi się, ze czułam jakieś pierwsze bulgotania, dziś nie bardzo i już powstrzymuje się, by nie biec do szpitala lub pisać do lejarza z prośbą o przyjęcie..
 
reklama
@Kitki kochana bardzo dziękuje za bardzo szczegółowy opis. Pomimo, ze mieliście ciężkie początki bo i diagnoza i terapia, która nie od raZu dała efekty to nawet nie wiesz jak mi się miło na serduchu zrobilo, jak przeczytałam ta druga część komentarza- jakie cudowne efekty [emoji173] bez wątpienia Twoj synuś jest wyjątkowy! Zapytałam o te symptomy u niemowlaka, bo pamietam ze „moje” dzieci w przedszkolu wg rodziców to właśnie regresy miały Jeszcze przed szczepieniami, a znowu specjalistki z mojego przedszkola twierdzą ze to niemożliwe i ze właśnie w okresie niemowlęcym już widać... jak się czujesz ogólnie? Kochana ja tez cała ciąże piłam żurawinę na pecherz
Czuje sie ok. Tylko 1 dzien mialam takie parcie na pęcherz, teraz troche mnie plecy bolą ale nie mocno.
Udalo mi sie wcisnac do mojego gina na czwartek. Bedzie to 6tc. Sa juz szanse na serduszko?
Chcialam troche pozniej isc ale powiedziala rejestratorka ze albo biore ten termin bo ktos odwolal albo dopiero 20 marca wiec za bardzo wyjscia nie mialam.
Jeszcze musze ogarnac kogos do dzieci bo ide na 19ta i to kawalek od domu wiec ich nie zostawie samych
 
Czuje sie ok. Tylko 1 dzien mialam takie parcie na pęcherz, teraz troche mnie plecy bolą ale nie mocno.
Udalo mi sie wcisnac do mojego gina na czwartek. Bedzie to 6tc. Sa juz szanse na serduszko?
Chcialam troche pozniej isc ale powiedziala rejestratorka ze albo biore ten termin bo ktos odwolal albo dopiero 20 marca wiec za bardzo wyjscia nie mialam.
Jeszcze musze ogarnac kogos do dzieci bo ide na 19ta i to kawalek od domu wiec ich nie zostawie samych
U mnie serduszko było 5+3 wiec oczywiście, ze jest szansa <3
 
@olaa90 byłam ale u swojego i wszystko ok przepisal mi te leki od Przybycienia no i zobaczymy. Ja juz st5aram sie na luzie nawet nie mysle co ma byc to bedzie
 
Dziewczyny mam pytanko czy zdarzyło się wam zrobić zastrzyk z clexane i po wyjeciu igły wyleciała wam spora ilość krwi ? Martwię się o dawkę leku...a do lekarza nie moge się dodzwonić :(
 
I jak wrazenia po wizycie u prof Sachy? Mnie dr Przybycien tez do niego wyslal. Bylam zobaczyłam hehe i na szczepienia się nie zdecydowałam.

Wrażenia super, szczepień nie będziemy mieć bo coś z bodajże dsDna czy jakiś tak u mnie jest zbyt dodatnie i mamy mieć wlewy jak powtórzymy kilka badań. Ogólnie to dramat byłam nastawiona na szczepienia a tu zawsze coś musi wyjść 😫 mamy zbyt zbliżone antygeny😢
 
Dziewczyny mam pytanko czy zdarzyło się wam zrobić zastrzyk z clexane i po wyjeciu igły wyleciała wam spora ilość krwi ? Martwię się o dawkę leku...a do lekarza nie moge się dodzwonić :(
Mi nie jeden raz tak się zdarzyło, nawet dziś. W poprzedniej ciąży też tak miałam, nic się nie martw ☺️
 
Dziewczyny mam pytanko czy zdarzyło się wam zrobić zastrzyk z clexane i po wyjeciu igły wyleciała wam spora ilość krwi ? Martwię się o dawkę leku...a do lekarza nie moge się dodzwonić :(
Ja miałam podobnie a nawet tak, ze po ukłuciu przez cały dzień saczyła się krew Zadzwoniłam do lekarza I powiedział, że dawka jest ok a czasami się tak zdarza jak się trafi na naczynko ;) miałam dawkę 0,6 przy wadze 60kg i jeszcZe acard brałam ;)
 
reklama
Wrażenia super, szczepień nie będziemy mieć bo coś z bodajże dsDna czy jakiś tak u mnie jest zbyt dodatnie i mamy mieć wlewy jak powtórzymy kilka badań. Ogólnie to dramat byłam nastawiona na szczepienia a tu zawsze coś musi wyjść 😫 mamy zbyt zbliżone antygeny😢
Wszystkie pary z tym niskim allo maja zbliżone antygeny wiec spokojnie,ja miałam z mezem 3,4% wątpliwe ana3 , jakieś Pcna miałam dodatnie wiec teoretycznie szczepień mieć nie mogłam, potem powtórzyłam i tego już nie miałam wiec niewiem dlaczego były podwyzszone. No ale koniec końców i tak nie chciałam sie szczepić... Po owu dostałam steryd i clexane i Udało się donosić ciąże. Wcześniej dwie ciąże obumarłe
 
Do góry