reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
@Gannka jesli teraz wzięłaś duphaston w 16 dc nie wiedząc czy owu była (tym bardziej, ze masz bardzo późne owulacje) to raczej potraktuj ten cykl jak wyregulowanie. Hak odstawisz w 25 to za ok 3-7 dni dostaniesz okres. I ten nowy cykl monitoruj, żeby nie stracić owulacji. Raczej nie ma co się łudzić, ze skoro zawsze miałaś koło 17/18/20 któregoś owulacje, to nagle sama trafiła się 12-13-14. Nie mając regularnych cykli bez minitoringow się nie obędzie.
 
@Destino trzymam mocno kciuki. Mala jest juz calkiem duza, oby dobila do 1kg jak najszybciej. Oszczędzaj się jak tylko mozesz, chociaz wiem, ze jest Ci ciezko przy malym dziecku. 'Wykorzystuj' innych jak najczesciej.
 
@marshia to szpital o najwyzszym stopniu referencyjnosci z najlepszym oddzialem neonatologicznym. A pan mowi, ze mnie nie przyjma, bo wszystkie inkubatory zajete, a nawet 2 dzieci w jednym.
Sluz jest rzadki rozciagliwy. Czop sluzowy jest zbity gslaretkowaty, czesto bezowy, krwisty lub podbarwiony krwia. Tego nie da sie pomylic. Mozesz popatrzyc na zdjecia w necia. One dobrze to odzwierciedlaja
Argument tego pana (lekarza jak rozumiem?) albo ponizej logiki, albo etyki. Dla Twojej coreczki Twoj brzuch bedzie najlepszym inkubatorem jeszcze przez 3 miesiace. I tego sie trzymajmy!
 
reklama
@Destino miałam brać 16-25 dc i żałuję że tak wzięłam. Czuję że na pewno nie miałam owu wcześniej, zawsze miałam nieregularne cykle i dlatego go dostałam. W kolejnym cyklu już będę inaczej brać, mam nadzieję że sobie nie zaszkodze że teraz tak wzięłam :(
@smerfik88 brzuch też czasami zaboli delikatnie.
 
Do góry