reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Destino, ogrom ciepłych myśli dla ciebie i córeczki :*

@Gannka, strasznie mnie dziwi ze są jeszcze tacy durni lekarze którzy w ciemno przepisują progesteron skoro owu masz tylko późno. Zrobiłby monitoring, dałby ewentualnie stymulacje a nie w ciemno dupka. To nie jest remedium na rozwiązanie jednorazowo problemu nieregularnych cykli. Także następnego cyklu badz twarda i tylko monitoring, ewentualnie stymulacja! :)
 
reklama
@aspekt ten pan tez tak uwaza, u mamy najlepiej

@Gannka nie powinnas zaszkodzic, tylko wstrzymujesz owulacje jesli miala byc dopiero. Warto skontrolowac cykl na monitoringu, moze wystarczy brac od 18-20 dnia cyklu
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny. starałam się podczytywać przez weekend,żeby wiedzieć co si dzieje.
@Destino współczuję wrażeń. Będę mocno trzymać kciuki,by Helenka jak najdłużej została tam,gdzie jest bezpieczniej.
@magda1208 Rita śliczniusia panienka:) Jak się czujecie?
@bertha extra efekty terapii niekonwencjonalnej:) A ja nadal trochę sceptyczna do tego typu metod.Nie neguję absolutnie,ale czy wierzę... ;)
@marshia my jesteśmy tak uświadomione,że to przeraża. ja byłam szczęściara w ciąży z córką,bo nie martwiłam się niczym. Taka nieświadomość naiwna,ale jednak ciążę miałam spokojną...
 
@burczuś nieswiadomosc jest piekna i dobrze, ze wiele kobiet moze przezyc ciaze w tym blogim stanie. Co do niekonwencjonalnych metod, kochana nie musis wierzyc, bo one na wierze sie nie opieraja. Jesli jednak zdecydujesz sie sprobowac, to odwaznie.
 
@nafoczka nie wiem czy mówisz do końca o tym samym, ale mój kolega bardzo mocno się wkręcił w badania żywej kropli krwi. Polega to na tym że bierze krople krwi po mikroskop i ogląda przez godzinę. Z tego na prawdę może wyczytać bardzo dużo. Znajduje pasożyty, widzi czy krwinki mają odpowiedni kształt, widać tzw wyspy wątrobowe czyli jak krwinki się sklejaja to znaczy właśnie ze coś z wątroba nie tak, widać metale ciężkie i całe mnóstwo innych rzeczy. Faktycznie na tej podstawie daje dietę, suplementy, można się pozbyć trochę problemów :) byłam u niego na takim badaniu rok temu i na prawdę super sprawa ;)
 
reklama
Dziewczyny powtórzyłam badanie moczu, ten wynik się różni od poprzedniego... czekam jeszcze na wynik posiewu moczu. Czy dalej jest bardzo złe? :(
To jest badanie z soboty:
61274294-4D02-4295-9513-99F8F1EF9427.jpeg

To jest badanie z piatku:
529F29BA-121F-4DB3-8D3C-DC84554372F9.jpeg
 

Załączniki

  • 61274294-4D02-4295-9513-99F8F1EF9427.jpeg
    61274294-4D02-4295-9513-99F8F1EF9427.jpeg
    44,6 KB · Wyświetleń: 440
  • 529F29BA-121F-4DB3-8D3C-DC84554372F9.jpeg
    529F29BA-121F-4DB3-8D3C-DC84554372F9.jpeg
    37,8 KB · Wyświetleń: 460
Do góry