reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
@nafoczka nie wiem czy mówisz do końca o tym samym, ale mój kolega bardzo mocno się wkręcił w badania żywej kropli krwi. Polega to na tym że bierze krople krwi po mikroskop i ogląda przez godzinę. Z tego na prawdę może wyczytać bardzo dużo. Znajduje pasożyty, widzi czy krwinki mają odpowiedni kształt, widać tzw wyspy wątrobowe czyli jak krwinki się sklejaja to znaczy właśnie ze coś z wątroba nie tak, widać metale ciężkie i całe mnóstwo innych rzeczy. Faktycznie na tej podstawie daje dietę, suplementy, można się pozbyć trochę problemów :) byłam u niego na takim badaniu rok temu i na prawdę super sprawa ;)
Tak Roki to coś takiego. Jeszcze wszelkie wirusy, zła tarczyce, nerki. Brzmi niewiarygodnie. Dlatego chyba się zapisze :)

@olaa90 chyba ok
 
@nafoczka u nas w Mielcu był w zeszłym roku na to bum, ja osobiście w to wierze :) u nas jeszcze kobitka robiła biorezonans całego ciała i tam cuda na kiju wychodziły właśnie wszystkie pasożyty, co trzeba podreperować itp :) potem leczenie opierało się właśnie na naturalnej suplementacji + witaminy z solgara :)
@iveo dziekuje, poprzednim moczem chyba złe siurnelam... @basiawol a u mnie nic nowego, staram się odganiać złe myśli przed usg.. a jak u Ciebie? Zdrowi jesteście, Ty i synuś? :)
 
@basiawol - dziękuję, ja mam sie całkiem Ok[emoji6] wiadomo, szwy i rany czasem zabolą/zaciągną, ale żyje. :) Odpoczywam i rozleniwiam sie w domu... kombinuje jakby tu skrócić to L4, ktore ma trwać jeszcze 4 tygodnie :O W srode przyjeżdża położna i zdejmuje mi juz szwy, w nastepny wtorek kontrola u gin.
 
@Marthi super że czujesz się dobrze po zabiegu i że szybko masz zielone światło :D masz nieziemski zapał do pracy :D

Bardzo cieszę się ze wszystkich obecnych ciąż na tym forum tych pojedynczych w z podwójnym szczęściem :) <3 @marshia @roki_1991 @olaa90 @roxie123 @Oczekujaca123 , przepraszam jeśli kogoś pominęłam !
Wspieram modlitwą wszystkie i każdą walczącą o swój cud, jesteście niesamowicie silne kobiety ! Zwłaszcza @bertha @burczuś @dżoasia @dżoł @Nadja_n

@nafoczka Ty jesteś twarda babeczka :D więc na pewno zaraz wszystko przejdzie !

Chciałam wam napisać że znam pewnego Księdza który z zapałem w swojej Parafii szykuje miejsce dla takich kobiet jak my po poronieniach dla takich które z różnych przyczyn losowych nie mogły pochować swoich "dzieci które zmarły przed porodem" (nie używa on słowa utracone gdyż bardzo pilnuje tego że te dzieci są nasze ale w niebie !) w miejscu tym będzie można zamówić i upamiętnić tabliczką swoje dzieci, poniżej wklejam link do parafii gdzie powstaje to miejsce pamięci ! Jeszcze przed Świętami Ksiądz ten podeśle mi wizualizacje tego miejsca oraz opis jak chce aby to wyglądało ! Chciałam to wam od razu napisać bo bardzo się cieszę że takie miejsce w Polsce będzie dla nas jako matek !

Link do: Parafia Jodłowa - Sanktuarium Dzieciątka Jezus
 
Hahah @Auri_a chyba nie lubie nadrabiać zaległości [emoji12] a dwa - dla mnie L4=siedzenie w domu, a ileż mozna... :/ Czuje sie Ok, tesknie za kontaktem z ludźmi i za wychodzeniem z domu. Wtedy moje dni sa bardziej ułożone. Ok, wstaje czesto przed 6 i jestem zmęczona, ale mam cel, plan dnia, itd. A teraz? Spie do 10-11 i potem jakos tak ucieka mi czas miedzy palcami. Niby cos sobie planuje, ale ja nie jestem typem 100% domownika wiec mi sie juz nudzi (ile mozna robic pierogi ruskie Haha, jak w sobotę zaczelam produkcje to do dzis je jemy i jeszcze zostalo:p) Ja przyznam, ze Jakos nie mam odwagi na L4 np wybrac sie na zakupy czy cos... a L4 mam do swiat az wiec chciałabym chociaz troszku pochodzić po centrach handlowych itd (mimo ze mam sporo zawodowo związku ze sklepami internetowymi - jestem tradycjonalistką i lubie pochodzić po sklepach :p). Niemniej jednak tak jak napisalas - szybko mam zielone swiatlo i bardzo mnie to cieszy :)

Fajna inicjatywa ze strony tego księdza [emoji173]️
 
@Marthi ja L4 też nie lubię bo wtedy myślałam a jak myślałam to już wiedziałam że zaraz będzie źle bo zacznę za dużo myśleć i wkręcać sobie nawet rzeczy które już absolutnie nie powinny się zdarzyćo_O ja też po poronieniach wracałam do pracy. W ciąży z Joanną lekarz mnie zmusił do L4 o_O i dzięki temu że było lato i dziewczyny miały przepisy na przetwory zimowe to mam takie szafy jak u babci piwnice, a ja absolutnie nie jestem typem kucharki i jakoś przetrwałam :):):) a i kurze ścierałam po kilka razy dziennie dla relaksu :szok: i jeszcze oglądnęłam wszystkie seriale netflixa... teraz na telewizor patrzeć nie mogę :) CIESZĘ SIĘ że u Ciebie starania ponowne liczę na to że zabieg ten spowoduje że tym razem już masz wszystko w komplecie i będzie dobrze :* !

Też mi się spodobała ta inicjatywa bardzo, wiele dziewczyn nie ma takiego miejsca a nawet przyjechać raz na parę lat mieć gdzie to zawsze coś ! I podoba mi się to że on chce wykazać że dzieci te są jednym z filarów Kościoła, ponieważ to one czuwają nad ludźmi na ziemi i się za nich nieustannie modlą. Nie mogę się doczekać aż mi wyśle tą wizualizacje bo opis był cudowny! Że dzieci te będą upamiętniać płomyki z których będzie zrobiona szata Jezusa Dzieciątka !
 
reklama
Do góry