reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@Destino dziękuje kochana za odp. A acard jesz czy tez całkiem odstawilas?
U mnie dzisiaj tez nie ładne brązowe barwy :( wizyta dopiero w środę, oby to tylko ten straszak co do tej pory.... :(
@roki_1991 wiedzialam! [emoji173] [emoji8]
 
reklama
Aaa, zapomniałam powiedzieć że też muszę acard odstawić, bo mam problem przy załatwianiu i jest pełno krwi z hemoroidów.... Dzisiaj rano cała wkładka była z krwi więc byłam przerażona :(
 
@olaa90 ja bez acardu. Odstawilam przy krwawieniach w poprzedniej ciazy i juz nie wrocilam, a w tej w ogole nie biore.
No masz ciezko z tymi plamieniami. Musisz byc uwazna i wiem, ze jestes, ale tez musisz byc dobrej mysli. Wiem, ze to w tej ciazy bedzie ci ciazyc. Mnie jest latwiej, bo ciaza z Natusiem nauczyla mnie kontrolowac, ale juz sie tak histerycznie nie boje, choc oczywiscie strach jest. Latwiej go jednak opanowac
 
Hej:) dziewczyny mam do Was pytanko, może któras brała duphaston przed zajściem w ciążę ? Moja gin kazała od 16-25 dc. Zawsze miałam nieregularne miesiączki przed ciąża 30-40 dni. Ale owu była, tyle że różnie wypadala. Po moim przedwczesnym porodzie dostałam 4 listopada i miałam zacząć brac ten duphaston. Zestresowalam się bo zaczęłam czytać ze od hamuje owulacje, a ja miałam koło 20-23 dc. Biorę 3 dzień i pewnie teraz się nie uda bo nie możliwe żebym miała owulacje w 14 dc. :(:(:( obecnie 18 dc. Dodam że przed ciąża też go brałam ale akurat po owulacji i się udało. W sumie zła jestem na siebie ze nie odczekalam jeszczw jednego cyklu żeby zobaczyć jak teraz mi ta miesiączka by przyszła, może po porodzie by się coś uregulowalo. Co o tym myślicie?
 
Tak ci na wyregulowanie cyklu. Z tego co słyszałam właśnie powinien się po tym co pisałam wyregulowac sam. Ale różne są organizmy i każda kobieta inaczej funkcjonuje.
 
reklama
Aaa, zapomniałam powiedzieć że też muszę acard odstawić, bo mam problem przy załatwianiu i jest pełno krwi z hemoroidów.... Dzisiaj rano cała wkładka była z krwi więc byłam przerażona :(
Spytaj lekarza, czy możesz czopki Proktis M. Ja tak krwawiłam bez acardu i bez zaparć.
 
Do góry