reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
@Oczekujaca123 dzieki. Ja mierze glukometrem 4xdziennie. Na czczo, po śniadaniu, obiedzie i kolacji. I po jedzeniu raptem kilka razy od ponad 2 mies przekroczyłam normy. Dziś po śniadaniu 102,’ po obiedzie 111. Także po zbilansowanym jedzeniu jest ok. Ta masakra nastąpiła w 1 h po samej glukozie :(
Chociaż 120 pare, a czasem i 130 się trafia. No ale póki norma, to norma :) przynajmniej po jedzeniu. Zobaczymy co powie lekarz, a nawet 3 ;) (2 ginow i diabetolog)
Marshia chyba ten cukier opanujesz dieta spokojnie . Ja mam problem z cukrem naczczo codziennie 117.115 nie wiem o co chodzi bo po posiłkach jest ok . Może przez ten cukier poroniłam druga ciążę :(
 
@roki_1991 bedzie dobrze :) Nas przeczucia mylą, bo w głowie problem.
@magda1208 kochana czekamy na info o nowej królewnie Ricie - ze jest już z nami :) Ogromne kciuki!
@roxie123 ejze co jest, ze nigdzie nic nie napisałaś???

Kurcz...aczki nikt nie robił antyXA???? Tyle się o tym przewijało przeviez, kto umie zinterpretować wynik?
 
reklama
Do góry