reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Dziewczynki wczoraj padłam ze zmęczenia i emocji ... bylo ich sporo milion zdan i wgl po usg dopiero zdecydowali zE nie ma sensu nas rozdzielac jeszcze ♡
No iii jesteśmy w dwupaku ! Z moim obłoczkiem malutkim wszystko dobrze [emoji7]
W czwartek mamy miec ostatnią kontrolę i chyba nas zostawia do rozwiązania, planowane CC 4 grudzień radość moja niesamowita ! No chyba ze cos się podzieje wcześniej ale nic na to nie wskazuje [emoji4]
 
Kurcze jakas nowa apka i nie umiem się odnalezc xD no to dobrze ze wybaczone ;* Sama się bałam bardzo ... ale widać niunia chce jeszcze posiedzieć w brzuszku i warunki jej pozwalają [emoji4] nie ogarnęłam odpisac bo wróciliśmy późno i do łóżka od razu , wymeczona byłam strasznie . Teraz nie mogę się doczekać ♡
No @roxie123 przetrzymałaś nas...niedobra Ty ;) Ale wybaczone;p
No to oby do 4tego :)
 
@marshia duzo sie mowilo, ale malo kto robi, bo przewaznie to, co daja wystarczy. Jak juz bedziesz wiedziala, to chetnie poczytam co lekarz powiedzial.

Ja mam 0,6 clexane a musialam zmniejszyc na 0,4 i biore cyklonamine, bo przeciekam od dolu. W sobote zbadam ddimery i zobaczymy ile jest

@olaa90 mozesz robic wyniki kilka dni przed spokojnie

@roki_1991 [emoji738]
 
reklama
@Porzeczka1234 bylam, nawet ostatnio pisalam, ze chyba zamieszkam w gabinecie [emoji1] z malutka w porzadku, lozysko, wody, przepluwy, szyjka wszystko dobrze, tylko leci krew. Niestety mocno, raz jak sie mylam to wanna cala czerwona. Nie panikowalam, bo myslalam, ze hemoroid mi padl, dopoki nie wyszlam z wanny. Oczywiscie nie kapalam sie, tylko podmywalam. Ja w ciazy nie moge sie kapac. Juz jest duzo lepiej. Od niedzieli nawet mame mam, bo nie moglam tak zajac sie synkiem. Oby juz tylko bylo lepiej.

@roki_1991 to bardzo fajna wiadomos c. Mam nadzieje, ze to wasz czas i tym razem dotrwacie pieknie do konca, a potem nam foteczki bedziesz wysylac
 
Do góry