reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

C

Czesc ja miałam zlecenie wlewow do macicznych w 7 cyklu i od owu i co trzy dni pod skronie ale ja po wlewach do macicznych nie mogłam zajść w ciąże pozdrawiam
Kochanie a jak długo miałaś mieć zastrzyki? Do końca pierwszego trymestru? Mnie to zastanawia bo jak się uda to mam mieć to doszczepienie (tylko nie wiem kiedy dokładnie, ale to się będę później martwić) i nie wiem czy to jakoś nie będzie kolidowało hmmm
U mnie problem z owu odpada bo podchodzę do ivf i transfer mam mieć na cyklu bezowulacyjnym.
 
reklama
@dżoasia przy zakupie pasków jest glukometr gratis w aptece
Serio? Nie wpadłabym na to hmm... W internetach glukometr w zależności od firmy kosztuje 50-200zł, myślałam gdzieś tak w okolicy 100 zł się zmieścić ale że do pasków dają gratis to nie wiedziałam :D Myślałam, że do glukometru paski gratis to ok, a nie na odwrót :D
 
@dżoasia niestety jak nie masz cukrzycy to za paski 38 zeta bulisz. Za 50 sztuk. 24 lancety ok 10 zeta. Przynajmniej do accu check, nie wiem jak inne. Ja dostakam od diabetologa za free glukometr z racji ciąży.
Kciuki za efekty cukierków ;)
 
@dżoasia niestety jak nie masz cukrzycy to za paski 38 zeta bulisz. Za 50 sztuk. 24 lancety ok 10 zeta. Przynajmniej do accu check, nie wiem jak inne. Ja dostakam od diabetologa za free glukometr z racji ciąży.
Kciuki za efekty cukierków ;)
Marshia przy tych wszystkich procedurach i lekach do ivf te ceny za paski i lancety to drobne miedziaki:huh:
Czuję, że więcej już nie jestem w stanie zrobić więc chcę teraz jeszcze tu pokombinować, a nie pluć sobie potem w brodę. Nic innego mi nie przychodzi już do głowy, chyba wszystkiego już próbowałam :/
 
Marshia przy tych wszystkich procedurach i lekach do ivf te ceny za paski i lancety to drobne miedziaki:huh:
Czuję, że więcej już nie jestem w stanie zrobić więc chcę teraz jeszcze tu pokombinować, a nie pluć sobie potem w brodę. Nic innego mi nie przychodzi już do głowy, chyba wszystkiego już próbowałam :/
Próbuj, próbuj, co Ci szkodzi. To dzialasz teraz na szczepieniach, encortonie zapewne i accofilu? Badalas mlr?
 
FCD46442-ECE3-4240-B162-25C5FC05B14A.jpeg
Zobacz załącznik 915714
Kochanie a jak długo miałaś mieć zastrzyki? Do końca pierwszego trymestru? Mnie to zastanawia bo jak się uda to mam mieć to doszczepienie (tylko nie wiem kiedy dokładnie, ale to się będę później martwić) i nie wiem czy to jakoś nie będzie kolidowało hmmm
U mnie problem z owu odpada bo podchodzę do ivf i transfer mam mieć na cyklu bezowulacyjnym.
Ja jestem beznadziejnym przypadkiem po szczepieniach na Acofilu sle bez sterydu
I mi sie nie udało poroniłam w 6 tyg . A zlecenie Acofilu miałam do 12 ty ciazy wysle ci moje wyniki Kir a wlasnie bylam doszczepianie w 6 tyg . Mam pytanie do jakiego lekarza chodzisz ??
 

Załączniki

  • FCD46442-ECE3-4240-B162-25C5FC05B14A.jpeg
    FCD46442-ECE3-4240-B162-25C5FC05B14A.jpeg
    156,3 KB · Wyświetleń: 589
Zobacz załącznik 915715 Zobacz załącznik 915714
Ja jestem beznadziejnym przypadkiem po szczepieniach na Acofilu sle bez sterydu
I mi sie nie udało poroniłam w 6 tyg . A zlecenie Acofilu miałam do 12 ty ciazy wysle ci moje wyniki Kir a wlasnie bylam doszczepianie w 6 tyg . Mam pytanie do jakiego lekarza chodzisz ??
Kochana ja też do łatwych nie należę. W styczniu byłam na accofilu, sterydzie, heparynie i wlewach z immunoglobulin i to samo.
Immunologię ogarniam u Paśnika a do ivf podchodzę w GC w Katowicach.

@anna_kat teraz bez sterydu ale accofil, szczepienia i intralipid. Jutro jeszcze trochę na wariata jadę się doszczepić bo sraczkuję, że od ostatniego upłynęło za dużo czasu. Ale prawie jak będzie u mnie termin poronienia to doszczepienie już powinno działać na najwyższych obrotach więc ochrona ma być. Allo miałam 22% po 1 pullowanym (po serii od męża 14%, więc pullowane powinno teraz też podbić) i więcej nie chciałam wtedy po tych "newsach" o ich skutkach ubocznych. No i byłam chora jak nie wiem więc odpuściłam intralipid z początku cyklu, żeby się przeziębienie nie przeciągało, bo bym nie mogła się szczepić z gorączką. Zapodam może w weekend za tydzień i w dniu transferu :)
 
reklama
Dzień dobry wieczór :D Znowu się opuściłam i dzisiaj cały dzień od rana pomału doczytuję, chociaż trochę "po łebkach". Dużo się działo u Was :)
@maa821 gratuluję synka! Finał groźny, cena wysoka, ale udało się, cieszę się, że pomału dochodzisz do siebie. Najważniejsze, że już jesteście razem.
@smerfik88 @Zzzzzz Wasze ciąże idą chyba jakimś przyspieszonym trybem!! Dopiero byłyście na początku a tu już taaaaaaak daleko, oby do końca bez przebojów!
@marshia miej wyje..ne a będzie Ci dane :) Teraz czas dla Ciebie, pachnij ile wlezie, potem już nie będziesz mieć czasu :D

@edloteh to co byś powiedziała na moje brakujące 2DS2, 2DS3, 2DS5, 3DS1?? Chyba słabo c'nie? Pasikonik początkowo odpisał, że moje Kiry nie są złe, ale jak pisałam, że poprzednio miałam accofil i czy teraz mógłby coś wnieść to odpisał, ze będzie konieczny. Zlecił wlew domaciczny w dawce 0,48 i potem 0,3 do pozytywnej bety. Kurde zastanawiam się, czy sobie nie skołować podwójnie recepty od niego i z kliniki, bo oni respektuja jego zalecenia i czy nie przedłużyć stosowania... Nie wiem jak to się ma do szczepień :/
@Bunia10 ty jesteś tez po szczeieniach - jak długo miałaś brać ten accofil???


Moje obsikane nigdy nie dawały 2 kreski nawet po kilku godzinach, nawet po rozebraniu na części pierwsze i nawet na wieczór po wyciągnięciu z kosza i sprawdzeniu czy aby na pewno.... (wariatka, wiem:)



Anula jeśli w ogóle bierzecie pod uwagę ivf to polecam, poproście o zapładnianie metodą IMSI (wybierają plemniki zwracając uwagę na morfologię) i trochę skrócisz sobie drogę, tak myślę - zwłaszcza, że piszesz, że nie lubisz czekać i mieliście IUI itp.


Monia tak jak dziewczyny piszą - masz dużą dawkę sterydu, czyli nie bez powodu. Ja bym może zaczęła odstawianie po tym 8tc ale nie co 3 dni i nie od razu o tyle ale może np co tydzień o 5mg a od 10mg co tydzień po 2,5 hmmm nie wiem, skonsultuj może jeszcze z kimś innym?

@Porzeczka1234 no właśnie nie siedziałam nawet w krzakach :D Na forum jestem, ale nie przychodziły mi powiadomienia, że mnie wywoływałyście :/ Miałam dość intensywny tydzień i jak ogarnęłam invitrowy wątek to już nie miałam siły. Z nowości u mnie to zaczęłam cykl transferowy, żrem cukierasy, w środę monit i zobaczymy. Może pod koniec przyszłego tygodnia po 20tym będzie transfer :) Zdrówka dla Zosi!
@Oczekujaca123 czyli jednak 2 bąbelki! Niech wszystko będzie dobrze! Ja zaraz po tobie w kolejce do podwójnego brzucha :D
Witam nowe koleżanki, gratuluję zafasolkowanym!
Pozdrawiam wszystkie cieplutko!
@dzoasia ja dostalam od diabetologa accu check performa dziala dobrze wyniki zblizone do tych w laboratorium. Moja mama ma contouor plus one (tez dostala ale w luxmedzie - i tez wyniki zblizone) ale oby dwa te glukometry sa drozsze.
Z kolei mama ma tez diagnostic gold system (dostala od rodzinnego z nfz) jest jednym z najtanszych i jednak troche zawyza, ale i paski tansze.

Trzymam kciuki za brzuszek, czy to pojedynczy czy podwojny jaki sobie zazyczysz ;)
 
Do góry