reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
@Oczekujaca123
27 zapisalam sie... ale wczesniej nie wiem czy jechac bo fo 25 mam ostatni zastrzyk... ciekawe czy rodzinny lekarz przepisalby clexane
Hmm chyba zalezy jakie macie "relacje" i czy masz jakies zaswiadczenie albo chociaż zna twoka historie. Sprobowac mozesz, choc ja bym pewnie poszla do gina wczesniej ;) (pewnie nie bedzie nic widzial, ale moze jakies leki.dolozy czy cos) - co teraz bierzesz?
 
@Hope24 beta wazniejsza.

@oczekujaca chleb pszenny, zdarzaly sie slodycze. Tak to salatki, owoce z jogurtem naturalnym.ps ale masz wiedze.

@Marrhi zazdroszcze.
Czy ja wiem czy mam wiedzę... pewnie troche tak, od lipca ogarnialam IO to się troche nauczylam , a przy cukrzycy nie wiele sie rozni.
Ja teraz mam inny problem.. tzn nie wien czy to problem, ale moke cukry po posilkah sa coraz niższe [emoji33] [emoji33] [emoji23] [emoji23]
No to bialy chleb odpada... sałatki sa spoko Jogurt naturalny z owocami ok, ale musisz dorzuc np platki owsiane (gorskie , a nie błyskawiczne) i jakies orzechy. Wtedy masz pelnowartosciowy posilek ;)
 
@Hope24 dr Przybycien mówi , ze objawy nie są żadnym wyznacznikiem :) czytałam tez ostatnio u mamyginekolog ze 90% kobiet ma objawy a 10% ich nie ma, może jesteś w tej grupie 10% :) ja bym na Twoim miejscu poczekała na usg, nie stresowała się juz robieniem bety ;) ja robiłam tylko 2 x w 31dc i 33 dc.
 
@Hope24 ja do niedawna też nie miałam żadnych objawów, no może troszkę pełniejsze piersi. Mdłości nawiedziły mnie jakiś tydzień temu i nie odpuszczają nawet na chwilę.
Odnośnie diety cukrzycowej, od pół roku byłam na diecie na IO zaleconej od pani dietetyk. Schudłam 16kg i cukry i insulina wróciły na swoje miejsce .Teraz z racji złego samopoczucia nie jestem w stanie pilnować nawet podstawowych zasad diety ale staram się . Tydzień temu robiłam test obciążenia glukozą i wyniki idealne.
 
reklama
Do góry