reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
@dzol Nie no serio...? Ja biore neoparin... 0.8 i wiem, ze duzo osob go bierze nawet nie pomyslalabym, ze moze szkodzic...

@maa821 :* trzymam za Ciebie kciuki, zeby obylo sie bez komplikacji i szybcio do domku... wspomnienia nie sa mile, ale wierze, ze tym razem wyjdziesz z tego szpitala z milym.wspomnieniem :*
 
@Marthi a ile prywatne recepty w pl sa wazne? Czy wykupujesz wszystko jak leci?[emoji16]
@edloteh no to jeszcze troche czasu Ci zostalo, nie jest źle. A nie myślałaś o kd albo adopcji zarodka? Jak tam u Was jajca i te sprawy? Bo ja to sie czasem sama zastanawiam czy moze mi sie genetyka nie spierniczyla. Nie wiem jakim cudem nagle i w tym wieku, no ale moze jednak. Ahh, jesuu, co ja gadam, tabletki anty sobie lykniemy laski to zaraz sie jajca poprawia, jasna sprawa! [emoji23]
@burczuś czyli polecasz? Zaraz tam dzwonie czy maja otwarte między swietami :>

Laski co Wy o tym wieku tak. Ostatnio czytalam nawet, ze jak babka rodzi pozniej dziecko to ono jej poniekąd wydluza zycie, bo organizm wie, ze musi to dziecko odchowac. Zreszta to nie te czasy co kiedys. Aby zdrowe bylo.
No, a ja w druga strone, w de nie ma za duzo mam w moim wieku, wiec czesto mi się zdarza usłyszeć, ze ooo juz ma pani dziecko, szybko się pani zdecydowala (w domysle: nie umiesz sie dziewczyno zabezpieczac?). Takze tego, punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia[emoji2] ale z perspektywy czasu moge powiedziec, ze nie ma na co czekac, bo gdybym ja poczekala te pare lat to prawdopodobnie juz przy tym pierwszym mielisbysmy takie problemy jakie mamy, moge tylko losowi dziekowac, ze tak mi się w zyciu potoczylo a nie inaczej.
 
@Oczekujaca123 ja nie napisałam że szkodzi tylko prof. mówił że na nim nie ma przeprowadzonych badań i nie daje mi gwarancji że to nie ma wpływu na dziecko. Nie powiedział dosłownie nie bierz bo szkodzi ;)
 
@Oczekujaca123 brawo Ty! Tyle kłócia odpuść sobie już dziś! Beta super!

@edloteh jutro Ci wkleję wyniki tam Malina sam zaznaczył co mu nie pasuje. Ja bym spróbowała na wyższej dawce ale może 0,6 na początek. U mnie w labie normy dla d-dimerów 300-500 . A jeszcze powiem że Malina każe kontrolować d-dimery w połogu jego zdaniem musi spaść do norm dopiero wtedy odstawić heparynę . Ja nie mam zespołu to mi spadlo już w grudniu ale mojej kolezance z zespolem utrzymywały się dlugo ok 2-3 miesiecy pacjentka Maliny również. Moja gin odnośnie tego co @Destino napisała ma zdanie że 0,6 fraxi czy clexan to 0,6 także sama już nie wiem co i jak. A jeśli chodzi o neoparin tak Malina go nie przepisuje ja mam ryczałt to szczerze nie bardzo się tym przejmowałam ale roznica z ryczałtem też jest fraxi 47 zl a neoparin ok 10 zł haha.

@maa821 kochana bez płaczu. Teraz urodzisz zdrowe żywe dziecko będzie wszystko dobrze wspieram.

@anna_kat mam wizytę chyba na 6 listopada do Kulczyka ale nie jadę jeśli chcesz ?
 
reklama
@edloteh zdaje sie, ze na watku ciaze po poronieniu zakonczone sukcesem @porzeczka1234 dala do zamieszczenia przeliczniki heparyny na dawki. Rzuc okiem. Tyle juz przestudiowalas, to moze ci pomoc w dyskusji z lekarzem jak bedzie wystawial recepte. Najtanszy jest refundowany neoparin i ogolnodostepny (ok 5, niecale 10 pln). Ta sama substancja clexan juz 40pln oczywiscie na ryczalt. Ceny fragminu, czy faxapirine nie znam.

@Oczekujaca123 to beda piekne widoki na usg

@maa821 to juz cos jestes w szpitalu, a myslalas, ze bedzie gorzej. To niefortunne spotkanie wspomnien moze byc pomocne. Czasem warto pozwolic sobie odreagowac, zwlaszcza jesli wszystko wydaje sie swieze. To dobry czas, bo niedlugo bedziesz tulic maluszka. I naprawde lzej bez bagazu wczesniejszych doswiadczen. Ja tez z pewna piekna historia Tosi odreagowywalam wlasne straty. Pozwolilam sobie, skoro temat do mnie wrocil jak zywy. To naprawde pomaga

@dżoł mi Sydor nawet polecal bardziej neoparin niz clexan. Poprzednia ciaze mialam na neoparinie. Ta zaczelam od clexan. Ale raz nie bylo i dostalam neoparin. Badany czy nie widze u siebie roznice. Po clexan wciaz bola mnie zyly, po neoparin nie. Nie wiem jakie swinstwo ma w sobie, ale moje cialo na nie reaguje. A syn poki co ma sie dobrze.

@Paulina_merysiejka tak samo tlumaczyl Sydor i dodal, ze po co przeplacac
 
Do góry