reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Dziewczyny ja znow odnosnie tej bety ale Wolna Beta Hcg , ja sobie badam ya zwykla i jest ok. Ale gin zalecila wolne beta hcg i takie zbadalam i zglupialam... bo ani norm do tego nie ma ani nic.. a moj wynik <2 czy ktoras wie po co to sie bada i co to.ma byc ? :/
Screenshot_20181029-152711.jpg
 

Załączniki

  • Screenshot_20181029-152711.jpg
    Screenshot_20181029-152711.jpg
    41,6 KB · Wyświetleń: 1 753
reklama
@edloteh zdaje sie, ze na watku ciaze po poronieniu zakonczone sukcesem @porzeczka1234 dala do zamieszczenia przeliczniki heparyny na dawki. Rzuc okiem. Tyle juz przestudiowalas, to moze ci pomoc w dyskusji z lekarzem jak bedzie wystawial recepte. Najtanszy jest refundowany neoparin i ogolnodostepny (ok 5, niecale 10 pln). Ta sama substancja clexan juz 40pln oczywiscie na ryczalt. Ceny fragminu, czy faxapirine nie znam.

@Oczekujaca123 to beda piekne widoki na usg

@maa821 to juz cos jestes w szpitalu, a myslalas, ze bedzie gorzej. To niefortunne spotkanie wspomnien moze byc pomocne. Czasem warto pozwolic sobie odreagowac, zwlaszcza jesli wszystko wydaje sie swieze. To dobry czas, bo niedlugo bedziesz tulic maluszka. I naprawde lzej bez bagazu wczesniejszych doswiadczen. Ja tez z pewna piekna historia Tosi odreagowywalam wlasne straty. Pozwolilam sobie, skoro temat do mnie wrocil jak zywy. To naprawde pomaga

@dżoł mi Sydor nawet polecal bardziej neoparin niz clexan. Poprzednia ciaze mialam na neoparinie. Ta zaczelam od clexan. Ale raz nie bylo i dostalam neoparin. Badany czy nie widze u siebie roznice. Po clexan wciaz bola mnie zyly, po neoparin nie. Nie wiem jakie swinstwo ma w sobie, ale moje cialo na nie reaguje. A syn poki co ma sie dobrze.

@Paulina_merysiejka tak samo tlumaczyl Sydor i dodal, ze po co przeplacac
Licze na te piękne widoki jutro :))
 
Znacie może ginekologa dr Krekora z Łodzi?
Bylam dziś na wizycie kontrolnej u endokrynolog. Z jej strony mówi że jest wszystko ok. Tsh unormowane i tylko je kontrolować.
Przejrzała też wyniki hormonów co zlecił mi ginek i mówi że fsh nie do końca jej sie podoba. Robione było w 3dc i wynosi 9.30 przy normie do 12.5. Powiedziała że co prawda jest w normie ale mogłoby być niższe.
Mówiłam jej o heparynie że ginekolog wrazie ciąży ja wprowadzi, jak narazie bardziej profilaktycznie bo z wyników nic nie wychodzi. To poradziła żebym jeszcze się skontaktowała właśnie z tym lekarzem z Łodzi ze podobno dobry jest w takich przypadkach po poronieniach.
 
@kasiula222
Odnosnie badan w Prokocimiu dorzuce jeszcze woje 3grosze :)
Allo mlr zrobisz tylko we wt, sr i czw, material pobieraja od 7.30 do 9 lub 10. 330zl, trzeba byc z mezem.
Kiry - nie umawialam sie, koszt 360.
Cytotoksycznosc - nie wiem ile kosztuje, ale trzeba sie umawiac.
Najlepiej moze sobie przedzwon i bedziesz wszystko wiedziec. Jesli chodzi o kolejki to warto jechac tam wczesniej i byc ok 6.30 juz bo czasem jest duzo ludzi. Alee nie zawsze, kiedys czatowalam od 6.20 bo chcialam byc pierwsza - spieszylo mi sie do pracy, a po mnie przyszly jeszcze tylko 2 osoby ;)

@Porzeczka1234 w przyszlym cyklu, ale @ mysle do ok tygodnia powinna byc! Wiec koncowka listopada moja :D przelot blizniakowy :D

Kobity madre glowy a czy ktos w krk prowadzi ciaze na metforminie przynajmniej w pierwszym trymestrze?????
 
reklama
Do góry