reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Dziewczyny ja znow odnosnie tej bety ale Wolna Beta Hcg , ja sobie badam ya zwykla i jest ok. Ale gin zalecila wolne beta hcg i takie zbadalam i zglupialam... bo ani norm do tego nie ma ani nic.. a moj wynik <2 czy ktoras wie po co to sie bada i co to.ma byc ? :/
Zobacz załącznik 911843
Wg mnie ta wolna betę to się robi żeby nowotwor wykryć. Musiała się babka pomylić po prostu zlecając to. Dobrze ze robiłaś na własna rękę ta normalna betę bo byś się teraz zestresowała :)

Na razie biorę metformax, mam jakiś zapas ale nie wiem czy wystarczający ;) Siofor w ostateczności, ale dobrze wiedzieć, gdzie w razie czego szukać :*

Ja mam metformax 500 sr 3 op jakby co. Kiedyś odkupiłam od jednej dziewczyny ale jednak już mi się nie chce brać tej mety.. a mam jeszcze gluco od taty także dokończę ten gluco.

U mnie 10dpo, na teście biel, objawów dających nadzieje brak.
 
@Destino @aspekt @dżoł ja tez lecę teraz non stop na naoparinie. Nikt nigdy w aptekach nie zasugerował nawrt, ze clexane „lepszy”, a teoretycznie gdyby im zależało na kasie, to mogliby tak robić.

A ma ktoś glucko 500 (nue xr) na zbyciu? Idę jutro do sławnego Banacha, bo on ponoć prowadzi do końca na mecie, ale jakby nie, to będę w potrzebie....
 
reklama
Do góry