reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@anna_kat moim zdaniem lepiej jest zaczac od lekarza. Dobry immunolog od niepłodność wskaże Ci zaufane laboratorium.
Lct chce powtorzyc, ciekawa jestem co mi tam wyjdzie po immunosupresji i poronieniu. A mlr to dla mojej wiadomosci, pasnik chyba tego nie zleca, z tego co tu czytam. I tak do niego pojade, wiec jesli cos dodatkowo bedzie chcial zbadac to zbadam na miejscu. U siebie nie mam lct ani mlr, więc jak nie zbadam w pl to potem juz nic nie zdzialam.
 
reklama
@anna_kat mysle, ze do Invimedu do Gizlera na grudzień się nie zapiszesz. Chyba koło sierpnia zapisywali na grudzień - jedna dziewczyna na którymś wątku na fb to pisała. Ale dzwon jutro i pytaj.
 
@anna_kat ja nie znam innego, który ogarnia immuno i którego bym poleciła. Bo mój ulubiony dok tego tematu nie ogarnia jeszcze, może bardziej ogarnie „po mnie” jak mu już szczerze powiem co i w jakich dawkach brałam ;)
Może @bertha cos powie o swoich? @aspekt ?
 
@dżoasia wiesz, ja bym się zastanowiła czy to wlewy nie pomogły utrzymać ciąży czy po prostu inne rzeczy miały na to wpływ. @anna_kat jakie masz konkretnie pytania odnośnie immunoglobuliny ? Bo tak ogólnie na pewno nie napiszę że to złoty środek bo nie wiem czy takowy istnieje ale jak masz jakieś konkretne pytania to postaram się odpowiedzieć na tyle na ile mam wiedzę.
 
@marshia @bertha dzieki! No nic, bede sie probowala do niego dostac, choćbym tam codzień miala dzwonic. Moze cos sie kiedys zwolni.
@Auri_a a na co te wlewy tak dokladnie pomagaja? To jest zamiast szczepien? I koszta? Slyszalam cos o 2-3 wlewach, ze tyle potrzeba i ze to bardzo kosztowne?
 
reklama
Do góry