reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
A, zapomniałam się pochwalić, że morfologie mam teraz 12 (a spadla z 13,2 do 11,6). Odetchnęłam z ulgą, że juz nie spada.

Wyobraźcie sobie, że moja kuzynka w Norwegii rodziła naturalnie 5kilowe dziecko! Po porodzie było reanimowane, nie mogła urodzić. Mam nadzieję, że teraz już z dzieciątkiem ok. Stało nad nią całą noc 10 lekarzy, a nikt jej cesarki nie zrobił... Przed porodem mowili tylko, że dziecko duże (nie podają tam wagi orientacyjnej). To jej drugi poród tam i mówi, że masakra. Pierworodny jej syn miał 4,5 kg i też utknąl, vacum jej wyciągali. Nie wyobrażam sobie tego. Mąż był z nią przy porodzie i płakał jak bóbr.
 
@Porzeczka1234 Cieszę się , że wszystko dobrze u was .
@roxie123 Trzymam kciuki za udany cykl
@apolinka Powodzenia .
@ovli22 Powodzenia w staraniach.
@Destino Bardzo mi przykro z powodu babci. Trzymam kciuki za was.
@Marthi Jeżeli czujesz potrzebę pójścia na wizytę do idź .
@matulkaa Super beta .
@tęczowa89 Szczęśliwego rozwiązania .
@kas90 Cieszę się , że wszystko w porządku.
@martaha123 Zaciskam kciuki :)
@Liluli Szczęśliwego rozwiązania.
@burczuś Co u ciebie.?
@czarna_mała @mała79 Co u was.?
@dżoł Życzę udanego cyklu.
@marzycielka81 Owocnych starań.
 
@Porzeczka1234 ja to mam tak ,ze jednego dnia prawie w ogole nie plamie a drugiego leci mocno ,raz ciemne plamienie raz tylko bez.
Takze jest roznie[emoji4]
Ogolnie leze ,ale w sobote np pojechalismy na dzialke na grilla,wczoraj wyszlismy na obiad a dzis jestem praktycznie ciagle w lozku[emoji4]
Apropo sledzi juz ide po nie do lodowki[emoji2]

@agatush trzymam kciuki i moze zarzuc jakas foteczka[emoji5][emoji5][emoji5]na ktora masz wizyte?

@Destino ciagle mamy powody do obaw,ehh nie moze byc kolorowo.
A zawsze mi sie wydawalo ,ze jak juz zajde to pojdzie gladko...

@kas90 ja to w ogole podziwiam ludzi ,ktorzy maja dzieci w Norwegii ,tam prawo jest tak dziwne ,ze jak dziecko jest np smutne to juz robia sledztwo i zabieraja dzieciaczka[emoji22]
Wiadomo jesli slusznie to spoko,gorzej jak nie.
Mam przyjaciol tam i wlasnie staraja sie o dzidzie.
Bardzo sie boja jak bedzie


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@Porzeczka1234 ja to mam tak ,ze jednego dnia prawie w ogole nie plamie a drugiego leci mocno ,raz ciemne plamienie raz tylko bez.
Takze jest roznie[emoji4]
Ogolnie leze ,ale w sobote np pojechalismy na dzialke na grilla,wczoraj wyszlismy na obiad a dzis jestem praktycznie ciagle w lozku[emoji4]
Apropo sledzi juz ide po nie do lodowki[emoji2]

@agatush trzymam kciuki i moze zarzuc jakas foteczka[emoji5][emoji5][emoji5]na ktora masz wizyte?

@Destino ciagle mamy powody do obaw,ehh nie moze byc kolorowo.
A zawsze mi sie wydawalo ,ze jak juz zajde to pojdzie gladko...

@kas90 ja to w ogole podziwiam ludzi ,ktorzy maja dzieci w Norwegii ,tam prawo jest tak dziwne ,ze jak dziecko jest np smutne to juz robia sledztwo i zabieraja dzieciaczka[emoji22]
Wiadomo jesli slusznie to spoko,gorzej jak nie.
Mam przyjaciol tam i wlasnie staraja sie o dzidzie.
Bardzo sie boja jak bedzie


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Obiecuję że fotka się podzielę jak tylko wrócę do domu :-*

A wizyta na 11.40 - dobrze że od rana i że przed wizytą muszę jechać do urzędu dowód rejestracyjny odebrać to szybko zleci :-*
 
@gogac85 witaj :-) ale fajnie,że macie stały kontakt! Pozdrów koniecznie Dziewczyny ode mnie i przekaż,że wszystkim mocno kibicuje :-) strasznie jestem ciekawa co u Nich, a zwłasZcza U Truskaweczki,bo rak nagle z forum zniknęła...mam nadzieję,że iu u reszty wszYstko w porZądku :-)
Ja właśnie sobie teraz też odpoczywam po całym dniu, jakoś do lekarza muszę się umówić,ale chyba jeszcze ze dwa tygodnie poczekam...
 
reklama
Do góry