reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@agatush tak kawał człowieka a było kropeczka

@mała79 kochana słuchaj lekarza. Ja powiem tak przecież leczysz sie u doświadczenego lekarza jednego z może pieciu najlepszych w Polsce z ogromnym doświadczeniem. Malina by prychnął na opinię Pani dr powołanej ( przepraszam taki ma styl bycia) i uważam ze 23 lata doświadczenia i tysiące dzieci urodzonych moze sobie na to pozwolić. A ja Ci powiem dlaczego dają encorton mi malina to tłumaczył tak szczepienia na mrl zeby nie poronić na początku i zeby nie doszło do obumarcia encorton do utrzymania ponieważ obniża agresywność organizmu ja mam duzy czynnik odrzutu i tak przed szczepieniami 3,5 norma do 2 po szcsepieniach 2,6 więc lepiej i encorton na utrzymaniu tego wyniku. Mam nadzieję ze nieco ci nakreśliłam. Ja zamawiałam normalnie przesyłkę dhl i cło placiłam ok 7 zł aprzesyłka w 2 dni wpisywałam kartkę debetową Mastercard akurat a 7 zł dawałam panu z dhl

@matulkaa tak bydluń albo bydluniowa :D

@nevergiveup gratki kochana progesteron nigdy nie badałam bo byłam na luteinie

@nafoczka słodziak bez zębny

@marshia zamów sobie metyle mozna z allegro nie trzeba z iherb fembion biorę dopiero od 14 tygodnia wcześniej tylko metyle bo słusznie ktoś napisał o witaminie b6,b12 bez formy metylowej a one b6,b12 zbija homocysteinę ja mam 3,8 więc nie zbijam juz ale 5 powtarzam wyniki

@Funia90 o której wizyta? Trzyma kciuki
 
reklama
@pixi.nova dzięki za link. A reszta metyli z iherb?
Co do Femibionu to wiem, ze tam tylko foliany prawidłowe, ale mój gin w szpitalu wspomniał, żeby zamienić Folic na Femibion na wszelki wypadek. A teraz to tez się już chyba bardziej skłaniam do metyli ogólnie
 
reklama
@agatush tak kawał człowieka a było kropeczka

@mała79 kochana słuchaj lekarza. Ja powiem tak przecież leczysz sie u doświadczenego lekarza jednego z może pieciu najlepszych w Polsce z ogromnym doświadczeniem. Malina by prychnął na opinię Pani dr powołanej ( przepraszam taki ma styl bycia) i uważam ze 23 lata doświadczenia i tysiące dzieci urodzonych moze sobie na to pozwolić. A ja Ci powiem dlaczego dają encorton mi malina to tłumaczył tak szczepienia na mrl zeby nie poronić na początku i zeby nie doszło do obumarcia encorton do utrzymania ponieważ obniża agresywność organizmu ja mam duzy czynnik odrzutu i tak przed szczepieniami 3,5 norma do 2 po szcsepieniach 2,6 więc lepiej i encorton na utrzymaniu tego wyniku. Mam nadzieję ze nieco ci nakreśliłam. Ja zamawiałam normalnie przesyłkę dhl i cło placiłam ok 7 zł aprzesyłka w 2 dni wpisywałam kartkę debetową Mastercard akurat a 7 zł dawałam panu z dhl

@matulkaa tak bydluń albo bydluniowa :D

@nevergiveup gratki kochana progesteron nigdy nie badałam bo byłam na luteinie

@nafoczka słodziak bez zębny

@marshia zamów sobie metyle mozna z allegro nie trzeba z iherb fembion biorę dopiero od 14 tygodnia wcześniej tylko metyle bo słusznie ktoś napisał o witaminie b6,b12 bez formy metylowej a one b6,b12 zbija homocysteinę ja mam 3,8 więc nie zbijam juz ale 5 powtarzam wyniki

@Funia90 o której wizyta? Trzyma kciuki
dziękuję Porzeczko ty to mnie napawasz zawsze nadzieją :happy::happy::happy:
 
Do góry