reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama

Dziewczyny, b12 z powyższego linku nie jest metylowana. Musi być napis methyl-b12 now food (taka: Link do: NOW FOODS WITAMINA METHYL B12 B-12 1000MCG 100TAB.). Pisały o tym ostatnio dziewczyny. Now food ma zwykłą b12 i metylowaną.
A co do dawek to zerknijcie sobie na wątek "ciąże zakończone sukcesem", tam ja np piszę ile brałam czego.
 
Dziewczyny, b12 z powyższego linku nie jest metylowana. Musi być napis methyl-b12 now food. Pisały o tym ostatnio dziewczyny. Now food ma zwykłą b12 i metylowaną.
A co do dawek to zerknijcie sobie na wątek "ciąże zakończone sukcesem", tam ja np piszę ile brałam czego.
Link do: WITAMINA B12 b-12 metylowana DO SSANIA NOW FOODS
Przepraszam za pomyłkę, ja mam tą u góry ale widzę, że są większe dawki :p Dzięki za czujność, wkleiłam zły link!
Link do: WITAMINA B12 5mg METYLOKOBALAMINA NOW FOODS
 
Hej dziewczyny,
ja dziś "w krzakach", poczytałam co u Was, itd., ale nie mam weny odpisywać... wybaczcie....
Wczoraj wieczorem musiałam pożegnać mojego pieska po 14 latach wspólnego życia....
Smutno mi i w ogóle... :( to tyle, przepraszam za prywate.
 
@nevergiveup to ładnie rośnie beta :) gratuluję
@nafoczka synuś taki podobny do Ciebie ! :) widac po oczkach ze już lepiej :*
@marshia 9 to wcale nie mało ;/ ja femibion odstawiłam dałam koleżankom bo reszte witamin nie miał metylowanych ... kupiłam metyle i brane 3 razem zbiły mi szybko homocysteine ...ale to Twoja decyzja :)
@Marthi przykro mi , no ale tak to już jest ze zwierzakami nestety...przywiązujemy się do nich a one pewnego dnia odchodzą ;< przygarniesz nowego i tez pokochasz będzie kolejne 14 lat :) Mój piesio też już staruszek ...jest kochany i wiem ,że będę beczeć jak go braknie ;/
 
reklama
Do góry