reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Dziewczyny wiecie może czy za wysoki progesteron może być grożny? Bo mój wynik odpowiada II i III trymestrowi i dlatego się zastanawiam. Oczywiście suplementuję wg wskazań lekarza, ale na kosnultację idę dopiero w niedzielę
Trudno powiedzieć. Mój był w 1 tym 97 i lekarz go chwalił, a ty ile masz? @susana pisała ze progesteron zagęszcza krew wiec musisz mieć dużą dawkę heparyny bo to takie kolo. Trzymam kciuki!
@mała79 nie zupełnie na stronę banku bo ty płacisz z karty i podajesz jej nr i o ile pamiętam to musi byc visa. Poprawcie mnie bo dawno kupowałam ale nie ma z tymi zakupami i dostawa większych problemów oprócz cła którego nikt nie czai jak liczą bo ja miałam za każdym razem inne. Najlepiej weź najtańsza przesyłkę statkiem. Jest dłużej ale znacznie taniej @bea25ta rozwiń temat :)
 
reklama
A my kochane ciocie wychodzimy na prostą ! ♡ kocham nad życie!
2017-06-21 11.53.44.jpg
 

Załączniki

  • 2017-06-21 11.53.44.jpg
    2017-06-21 11.53.44.jpg
    130,8 KB · Wyświetleń: 425
@mała79 ja kupowałam zawsze za pomocą paypal, doładowując wcześniej konto. Tylko wybierz najtańszą przesyłkę, nie kuriera tak by uniknąć dodatkowych opłat. Do mnie przesyłki docierały do tygodnia, dla mnie super.
@nevergiveup przyrost i progesteron super [emoji8] gratuluję raz jeszcze
@nafoczka, dzięki już rozumiem a ten uśmiech [emoji7]
@susana super, że już jesteście w domu, odpoczywaj

Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Liluli, to musiała mieć wyraźne wskazanie w wynikach do stosowania heparyny (np. V-leiden czy zespół antyfosfolipidowy) w przeciwnym wypadku, z tego co zauważyłam P. jest na nie

Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom

Ja nie miałam wskazań ,ale jak to dr twierdził dość przeszłam i jak mówiłam że chce to był skłonny mi dać w ciąży. Tylko ,ze jak byłam w ciąży przestałam tam jeździć.

Trudno powiedzieć. Mój był w 1 tym 97 i lekarz go chwalił, a ty ile masz? @susana pisała ze progesteron zagęszcza krew wiec musisz mieć dużą dawkę heparyny bo to takie kolo. Trzymam kciuki!
@mała79 nie zupełnie na stronę banku bo ty płacisz z karty i podajesz jej nr i o ile pamiętam to musi byc visa. Poprawcie mnie bo dawno kupowałam ale nie ma z tymi zakupami i dostawa większych problemów oprócz cła którego nikt nie czai jak liczą bo ja miałam za każdym razem inne. Najlepiej weź najtańsza przesyłkę statkiem. Jest dłużej ale znacznie taniej @bea25ta rozwiń temat :)

Rozwinęłabym gdybym sama pamiętała. Wiem ,że wzięłam najtańszą global i miałam czekać 2-3 tyg a ku mojemu zdziwieniu przyszła po tygodniu i nie płaciłam cła. Tylko waga nie mogła przekraczać do 2 kg więc zamawiałam sama sobie. Płaciłam kartą bo tego pay pal nie było wtedy jeszcze.
 
Sus odpoczywaj póki jest Ci dane:Dbo jak mała będzie po tej stronie brzuszka to już takiej okazji nie będzie:)
Nevergiveup progesteron masz super napewno nie za wysoki, to się nie martw!;)oby tak dalej
@Porzeczka1234 gratuluje małego wilekiego człowieczka:)
@nafoczka fantastyczny uśmiech Wiktora cóż można chcieć więcej
 
Dziewczyny, które biorą metylowane witaminy - uważacie, ze lepiej zamówić z Solgara Folian 400 i resztę z iherb.com czy kupić Femibion? I na razie by wystarczył?
U mnie na razie ta homicysteina na poziomie 9, na MTHFR dopiero czekam
 
@marshia Ja biorę metyle ale na Femibion chyba się nie zdecyduję bo ma zwykłą formę witamin z grupy B oprócz kwasu foliowego o ile się nie mylę. Ale dziewczyny na pewno wyjaśnią więcej.
Ja biorę to :
Link do: Swanson Ultra Folate 5-Methyltetrahydrofolic Acid
@Funia90 Powodzenia na wizycie, trzymam mocno kciuki aby krwiak się ewakuował! :)
@Destino a Ty kiedy masz wizytę?
U mnie ostatnio same nudy, w przyszłym tygodniu badamy kariotypy. Staranka zaplanowane na początek sierpnia i to na tyle ;) Bardzo się ich boję.. Ale trzeba nastawić się pozytywnie, Wy dziewczyny dajecie dobry przykład! :D
 
reklama
Dziewczyny, które biorą metylowane witaminy - uważacie, ze lepiej zamówić z Solgara Folian 400 i resztę z iherb.com czy kupić Femibion? I na razie by wystarczył?
U mnie na razie ta homicysteina na poziomie 9, na MTHFR dopiero czekam
Ja też bym brała wszystko metylowe np z iherb. One nie zaszkodzą a mogą pomóc
 
Do góry