reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
@Funia90 dobrze , ze widzi ...:) a wiesz czemu ?... bo uczestniczy w tym z Tobą , wspiera i przeżywa ... a to jest miłość na dobre i na złe :* umacnia związek :) A Ty jesteś silna kobitka :* bo ja bym panikowała znając mnie xD
 
@pixi.nova wlasnie odstawilam acard dwa tyg temu jak dowiedzialam sie o krwiaku,biore tylko heparyne.
W pierwszej ciazy nie bralam acardu i zero plamien.
Druga na acardzie z plamieniami.
Trzecia tez wiec narazie nie wrocilam do niego.
Oj twarda jestem ,nawet jak mialam zywa krew to sama zapakowalam sie do auta i jechalamna ip.
W ciszy.
Bylam sama na ip juz 2 razy w tej ciazy.
Do lekarza tez jakos wole sama.
Meza zabiore jak bedzie usg przez brzuch?jakos tak mnie to krepuje.

@roxie123 boje sie ,ze on jakiejs nerwicy dostanie[emoji4]
Poczulam ,ze podpala papierosy.
A i powiem Wam ,ze juz mam dosc tego jak on robi zakupy,znosi mi do domu chipsy i slodcze a ja leze i cellulit zbieram [emoji4]
Takze niech mi doktorek pozwala funkcjonowac normlanie bo nam sie tetnice zapchaja od niezdrowego zarcia[emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@Funia90 rób mu liste co ma kupić :D
O papieroski , to nie ładnie ,nie ładnie :) niech się chłopak tak nie denerwuje bo młody jeszcze jest , jak pojedziecie na porodówke to nie wiadomo kim się trzeba będzie najpierw zająć :D cellulitu troszke możesz nazbierać , żeby miec co zrzucac ;p takie uroki ciężarówek :D ...myślę ,że i tak bd musiała uważać , bo wiesz jak to z kolejną ciąża... tak jak mi lekarz już odgórnie powiedział że to ciąża zagrożona ;/
 
@pixi.nova wlasnie odstawilam acard dwa tyg temu jak dowiedzialam sie o krwiaku,biore tylko heparyne.
W pierwszej ciazy nie bralam acardu i zero plamien.
Druga na acardzie z plamieniami.
Trzecia tez wiec narazie nie wrocilam do niego.
Oj twarda jestem ,nawet jak mialam zywa krew to sama zapakowalam sie do auta i jechalamna ip.
W ciszy.
Bylam sama na ip juz 2 razy w tej ciazy.
Do lekarza tez jakos wole sama.
Meza zabiore jak bedzie usg przez brzuch?jakos tak mnie to krepuje.

@roxie123 boje sie ,ze on jakiejs nerwicy dostanie[emoji4]
Poczulam ,ze podpala papierosy.
A i powiem Wam ,ze juz mam dosc tego jak on robi zakupy,znosi mi do domu chipsy i slodcze a ja leze i cellulit zbieram [emoji4]
Takze niech mi doktorek pozwala funkcjonowac normlanie bo nam sie tetnice zapchaja od niezdrowego zarcia[emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Kochana twardzielko :) ♥ Wygrywasz z krwiakiem to i cellulit to będzie pikuś hihi ;)
Ja po acardzie też miałam krwiaki, raz myślałam, że już poroniłam... a wydaliłam coś co było krwiakiem? skrzepem krwii.. Masakra. Zastanwiam się czy jest sens brać ten acard jak robi takie jazdy.. Ciekawe czy reszta dziewczyn też tak ma po acardzie? Może ktoś mnie uświadomi ? ;)
 
@roxie123 wlasnie robie mu liste ,mamy super apke listonic sie nazywa i mozna polaczyc sie z inna osoba ,jak ja cos dodaje to mu sie wyswietla,albo np jak dwie osoby robia zakupy to mozna wykreslac co sie juz kupilo i ta druga osoba to widzi[emoji4]
No Ci powiem,ze faceci sa slabsi niz my,oni by tego wszystkiego nie zniesli.
Ja tam sobie poradze na porodowce,akaurat porodu chyba sie nie boje[emoji4]
Ale np na karuzele nie wsiade bo ma lek wysokosci[emoji4]
Co innego z samolotem,moge latac codziennie[emoji5]

@pixi.nova jasne pocwicze z Chodakowska i cellulit pojdzie precz[emoji4]
Acard poprawia ukrwienie ,no ale widzisz co u mnie sie po nim dzieje i u Ciebie tez.
Ja do niego wracam jak tylko ten krwiak pojdzie precz.

Destinko az taka wredna ta infekcja....jejciu.
Ale bierzesz juz leki od wizyty prwada?



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
@Funia90 o widzisz :D Ty masz na wszytko apki hahaha :D
Ja sobie już nie raz wyobrażalam ,że urodze sama i mi dzidzie dadzą przytulić i nie raz mi się to sniło...do tej pory się nie bałam , ale kto wie jak to w praktyce ;p szkoda tylko ze do porodu to dłuuuga droga ...tym bardziej ,że od samego początku już przeszkody :< a teraz nie wiadomo nawet kiedy coś będzie na rzeczy ...
 
Do góry