reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Dziewczyny siedzę u ginekologa nasza bambaryłka waży 315 g z usg dziś 19 tydzień z om 18+4 nie wiemy kto tam siedzi ale jest jemu dobrze. Szyjka długa twarda 48 mm nic się nie zmieniło dzięki Bogu.
Zjemy dziś paczką zeby to oblać

@nafoczka termin z om 17 listopada

No to duzy bobas :D moja na prenatalnych tyle miała. Super:*
 
@nevergiveup Cxytam na szybko forum pod laboratorium - jak beta? Dajesz nadzieje jako kolejna :)
@marzycielka81 ja mam 39 lat... i 3 poronienia za sobą. I dalej walczę Chociaż czasem łapie mnie dół, ze już za późno i powinnam odpuścić. Ze puerwsze dziecko w takim wieku........ ale dół mija i idę dalej jak taran. Wlasnie zostawiłam 670 zeta w laboratorium, tydzień temu na genetyczne 330..... ale zrobię wszystko co mige :)

@marshia dopiero dziś zrobiłam betę bo chciałam po 48h i belly mi wyliczył że przyrosła o 292%.
w 11dpo było 13, dziś 13dpo jest 51,67 , a progesteron 58 ng/ml. Mam nadzieję, że jak na ten moment jest okej. Powtórzę w piątek.
Boję się zacząć cieszyć bo tak naprawdę przyrastająca beta to dopiero początek... Będę spokojniejsza jak zobaczę że pęcherzyk jest tam gdzie być powinien :)
 
dziewczyny pomóżcie chce zamówić na iherb te witaminy Link do: Doctor's Best, Best Fully Active B Complex, 30 Veggie Caps kurcze i nie wiem jak się to robi. mam zaznaczyć global dhl ? i czy tu przekierowuje na stronę banku??? a wogole to długo czeka się na tą przesyłkę.pomózcie wiem ze któreś z Was zamawiały natej stronie :-)

@nafoczka ja tez nie czaję o co chodzi z tymi postami. ja jestem tez już mamunią i staraczką ;-)
 
@matulkaa @burczuś po prostu chciałam wiedzieć które z was już są mamami żebym komuś nie wysłała wiadomości odnośnie dziecka gdy nie ma się żadnego, żeby przykrości wam nie zrobić. Dlatego podzieliłam was na staraczki brzuchatki i mamy :*
A mamom wysyłam wiadomości na priv bo to nie miejsce na głupie pytania do mam :p
teraz jasniej?
 
@matulkaa @burczuś po prostu chciałam wiedzieć które z was już są mamami żebym komuś nie wysłała wiadomości odnośnie dziecka gdy nie ma się żadnego, żeby przykrości wam nie zrobić. Dlatego podzieliłam was na staraczki brzuchatki i mamy :*
A mamom wysyłam wiadomości na priv bo to nie miejsce na głupie pytania do mam :p
teraz jasniej?
Dziewczyny wiecie może czy za wysoki progesteron może być grożny? Bo mój wynik odpowiada II i III trymestrowi i dlatego się zastanawiam. Oczywiście suplementuję wg wskazań lekarza, ale na kosnultację idę dopiero w niedzielę
 
@nevergiveup . Oby tak dalej!
@kas90 usmuakam się nieźle przy czytaniu o nocnych skurczach
Ja nadrobiłam trochę postów i na razie na zbicie homocysteiny (9) kupię buraczki na szklankę soku dziennie i metylowane witaminy. Inofem już pije od stycznia (2x1)
 
reklama
Do góry