reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
@anetakruczek[emoji8]

@ovli22 musze jakies greckie imie wymyslec[emoji12]a Ty juz wybieraj hiszpanskie,bo zobacz jak wakacje dzialaja[emoji23]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@funia 90 gratuluje owocne wakacje. Nie chwalilas sie z rana. A jaka betka?

@ovli22 jesli to ranitydyna to oslonowo na zoladek powinno byc. Warto brac. Progesteron od testu poradzi sobie. Jak bedziesz brala wczesniej to @mozesz nie dostac.

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@anetakruczek[emoji8]

@ovli22 musze jakies greckie imie wymyslec[emoji12]a Ty juz wybieraj hiszpanskie,bo zobacz jak wakacje dzialaja[emoji23]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

No ja mam lupetita albo eduarda !!
Ja teraz muszę przez 8 tygodni brać aspirynę 75 i dopiero później będę się starać .

Destino ja zawsze prałam progesteron od 16 dnia cyklu do testu jakieś jakieś 10-13 dni go brałam i jeśli test wyszedł pozytywny to kontynuacja a jeśli nie to odstawiałam i po 5 dniach @ przyszła .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
@ovli22 jak masz na tyle lekow ze ci starczy to mozesz tak sprobowac. Choc na poczatek przy takich nk to wazny jest steryd by cialo nie zaczelo zwalczac zarodka a progesteron raczej sobie z poczatkiem poradzi. Poza tym starasz sie swiadomie i wczesnie testujesz wiec szybko dolozysz. Bedzie dobrze, choc w slowach to brzmi prosciej niz w rzeczywistosci

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@ovli22 jak masz na tyle lekow ze ci starczy to mozesz tak sprobowac. Choc na poczatek przy takich nk to wazny jest steryd by cialo nie zaczelo zwalczac zarodka a progesteron raczej sobie z poczatkiem poradzi. Poza tym starasz sie swiadomie i wczesnie testujesz wiec szybko dolozysz. Bedzie dobrze, choc w slowach to brzmi prosciej niz w rzeczywistosci

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

No w sumie racja ;)

A ty bierzesz jakąś heparynę ?
Bo mi kazali robić zastrzyki tylko do 12 tygodnia ciąży a później nie .

I ogólnie po 12 tyg ciąży każą mi wszystko odstawić .

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Destino chcialam to potwierdzic bo na tescie byl delikatny cien[emoji4]
Beta tylko 45 ale jest[emoji5]
Dzis dopiero 3t4d a test zrobilam bo mialam dupka odstawic.

@ovli ja wlasnie bralam 16-25 dc dupka.

Dziewczyny czy zastrzyki moge robic na noc ?bo na noc biore tez acard i nie wiem jak to ugryzc .
Chyba ,ze zmienie sobie na clexane na noc a acard na dzien,bo M mi obiecal robic zastrzyki a on wczesnie wstaje.
Ogladalam filmik z naszego watku i mniej wiecej wiem jak sie to robi,wiec mam nadzieje,ze dam rade.




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry