reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Mała waży ok 3600 i malina też mówił, że 37 tyd.to ciąża donoszona!
Mnie martwią ciągle te moje nogi i z zołądkiem od zgagi też mam nie najlepiej! A z drugiej strony nie po to leżę prawie od lutego żeby nie donosić tej ciąży do końca!!
I tak ciągle coś w głowie siedzi!!!!!

Mnie też lekarka liczy z OM. Pytałam ją jak w takim razie z terminem porodu, skoro z usg tydzień starsza. Powiedziała, że od 38 tyg, to już normalny termin porodu.

@Destino, super!! Musisz teraz cierpliwie czekać te 10 dni:*

@burczuś, przykro mi, ale jestem pewna,że wkrótce się uda:*
 
Ostatnia edycja:
@Magda82... to ja dokładnie będę miała tyle co Ty 37 tc i 2 dni!! Pocieszyłaś mnie! Staram się już o tym nie myśleć.
Wierzę Wam bardziej niż tym lekarzom tutaj, nieźle co!? Dzięki dziewczyny!!
Po 3 tyg. pobytu w tym szpitalu wiem już jak to wszystko tu wygląda, nie jest różowo niestety!! Dlatego chce urodzić i oby szybko wrócić do domu!!!
@Destino myśl pozytywnie, będzie dobrze, (tak ciągle mówi mi mój syn:))
@marzycielka81 w znieczuleniu nic nie boli, moja mama miała ten zabieg i tak mi powiedziała.
A na zaparcia to ja już tyle laktulozy pije, ale już nie pomaga! Mnie tylko uratuje wielki wór z jakimś płynem i szlałfik w poniedziałek:no2::(:mad::szok:
 
@bentula polecam z herbapolu koper włoski 2 saszetki wieczorem parze z jedną saszetka miety po jakiś 5 dniach ruszyło a wierz ze miałam podobnie do Ciebie troszkę na początku pobolewa brzuch jak jesteś bardzo zatkana bo to wszystko sie tam na początku przesuwa przepraszam za dosłowność i jem codziennie truskawki ale uwierz ze jest tak dobrze ze juz nie pamiętam kiedy było tak dobrze.

@burczuś chodzi mi właśnie o podrasowanie jajka moja lekarka mówi że ono jest wtedy takie w pełni wartościowe a z doświadczenia powiem Ci ze my które jesteśmy pod ciśnieniem ciąży ( czytaj szczepienia się kończą) to z tymi dziewczynami z ktorymi mam kontakt po stymulacji każda zachodzi stąd moje zapytanie czy nie chciałabyś spróbować

@Avita ja również uważam dzidzia duża a o mamę tez trzeba dbać
To proszę pokieruj mną w tym temacie.co od ktorego dnia cyklu.
 
@agatush ,nie wiem o ktory chleb Ci chodzi,poniewaz nigdy nie kupowalam całego,tylko krojony,gdybys mogła podeslac mi zdjecie to bylabym wdzięczna :-),@Liluli bardzo chetnie wezmę przepis,poproszę na priv nie chce tutaj zaśmiecać,proszę napisz w jakiej foremce i temp,przyznam szczerze zawsze balam sie piec ;-),@Porzeczka1234 napewno to wypróbuję bo męczę sie okrutnie,i zalecenia tez innych dziewczyn,Dziekuje :-*
 
reklama
Do góry