reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

To proszę pokieruj mną w tym temacie.co od ktorego dnia cyklu.


Kochana ja od 3 do 7 dnia cyklu brałam lamettę biorą tez closiberget albo teraz aromek. Później ok 10-11 dnia cyklu idzie sie na usg lekarz sprawdza ile jest pęcherzyków graffa i jakiej wielkości ( srednio rośnie 2 mm na dobe) jak pęcherzyk ma ok 20-21 mm ( moj miał 20 mm) zrobiłam sobie zastrzyk z ovitrelle zeby pęcherzyki popękały ( zeby była owulacja i nie powstały jakieś torbiele) od zrobienia zastrzyku od 24 do 48 h będzie owulacja wtedy bobosexy owulacja po stymulacji jest bardzo silna ja wiedziałam ze była ok 17 bo bardzo mocno jest odczuwalna. Później po 4 dni po zrobieniu zastrzyku poszłam jeszcze na usg zeby zobaczyć czy była owu i czy wszystko ok i czekasz oczywiście na test pozytywny
 
Ostatnia edycja:
reklama
@burczuś kochana ja też miałam stymulację i nie dlatego że jej nie miałam tylko dlatego żeby wszystko podrasować. Myślę że nie masz się czego obawiać :)
@bertha gdzie się nam ukryłas? :*
@Destino piękny domek i widzisz dobrze ze chciałaś i dobrze że nie pojechałas do mnie ;)
@mickey* zamelduj się skarbie :)
@czarna_mala czekamy na wyniki :*
@Porzeczka1234 ja nadal nie wiem twojej daty OM jakiś lepek mam pusty :)



Brzuchatki i mamusie dawać tu male foczusie :)
 
Nie pokazywało mi powiadomień od Was ,że coś piszecie i dziś tyle do przeczytania w pośpiechu ,że nie wiem co kto.

Słyszałam ,że w biedronce jest pizza bez glutenu i podobno jest suuper. Na dietach się nie znam stosowałam tylko dukana najgorsza sprawa jakiej się podjęłam. efekt był za szybki skóra wisiała a efekt jojo wraca cały czas.

Avita a może poproś jeszcze o zastrzyk na płucka jak masz się bać tzn zaproponuj i zobaczysz co wymyślą.

@bertha miałaś tą rozmowę co Ci lekarz powiedział czemu się tak stało przypadek czy coś jeszcze?

@burczuś nie przejmujesz się białym testem nawet nie wiesz jak mnie to cieszy , bo wiem jaką ja miałam rekacje na białe testy i wtedy uznałam że to za daleko poszło. Tak jak @Porzeczka1234 pisze właśnie dokładnie tak wygląda stymulacja a po zastrzyku idziesz sprawdzić czy jest ciałko żółte co oznacza owulacje.

@Marthi wszystko masz jak na tacy od porzeczki teraz ona dobra duszka ja zamawiałam z i herb bo są wieksze dawki i lepsze ceny.

@anetkruczek jak u ciebie rozpoczęte?? Pamiętaj ,że mam coś jak chcesz ;).
 
@kas zdjęcie obiecane jest ci właśnie dane. :* Sorry mały jak jesteś chłopcem a tu tyle ciotek cię gołego ogląda :p:p:p

18600758_1530740006959449_1608831761_n.jpg
 

Załączniki

  • 18600758_1530740006959449_1608831761_n.jpg
    18600758_1530740006959449_1608831761_n.jpg
    21,5 KB · Wyświetleń: 108
SŁodziaczek, aż poczułam mojego bąbla! Odmachał koledze pewnie
@bea25ta, chciałabys encorton? Własnie sprawdzalam ile jeszcze mam do wizyty.
 
Ostatnia edycja:
Bea piękny cud !! Najpiękniejszy najprawdziwszy i jaki duży już !
Ja teraz hoduje jajka, jak to jedna mi to powiedziała i jadę na tym lamette we wtorek jadę do doktora P :-D dziwne to dla m ie wszystko bo nigdy tak nie robiłam... Ale skoro powiedziałam mu że to musi być maj no to jadę od razu z całą altyreria. Tylko ja myślałam że on mi we wtorek zrobi już zastrzyk a zbiegu co czytam to chyba nie bo we wtorek mam 10dc
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny dziękuję za odp!
A te leki są na receptę czy normalnie kupię w aptece? Napiszę do mojej lokalnej gin,że chcę ten ostatni cykl przejść.Jeśli ona nie znajdzie czasu to będę się ratować kimś innym. Kiedyś miałam stymulację,ale już nie pamiętam co i jak było. I wtedy beta hcg rosła jak szalona a w obrazie nie było nic... to było moje 4te poronienie:/
@bea25ta cudaczek slodziutki:)
pozdrawiam i przytulam wszystkie brzuszki:*
 
reklama
Burczus ja mam nadzieję mam będę mieć lamette do oddania. Ale tak kak jest na receptę ! No wypisal lekarz rodzinny po poronieniach bo to poprosiłam o wtedy kosztuje 6 złotych z czymś. Jak masz receptę na 100 % to koło 60 złotych. Ale jak już mówiłam mam nadzieję ze zostanie mi z 20 tabletek.
 
Do góry