reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@burczuś Kochana ściskam wiem co to znaczy biel a chciałoby się powiedzieć są dwie kreseczki.Dopóki nie masz @ nie trać nadziei. Ja pojechałam na do szczepienie 24 mam MRL. W czerwcu zamierzam się starać, ale już z monitor i wizytą. Co wyjdzie czas pokaże.
 
reklama
Avita moj Adas urodzil sie w 37 tyg przez cc. Nie żałuję, a nawet dziekuje Bogu, ze wczesniej go wyciągnęli (cc mialam miec tydz. pozniej) bo byl owiniety pepowina wokół szyi i reki. I ta raczka zaciskal sobie peppowine jak sznurek.na.szyi. dr P jak i moj gin stwierdzili, ze to byla najlepsza decyzja, bo moglo byc różnie. Aaa i Twoja dzidzia juz duza! Adas mial 2,750!
 
@Marthi maka bezglutenowa firmy Balwiten,w niebieskim pudelku,pisze maka na pizzę,o ile dobrze pamietam idzie na stowr woda lub mleko,według uznania,drożdże,nie wiem czy kajko bo nie pamietam,mleko rozpuszczam z drozdzami cieple,wlewam do tej maki,i miksuje,pozostaeiam do wyrośnięcia,a chleb rzeczywiście jest bardzo niedobory,i niestety moja corka je go bardzo mało,jedynie kanapki do szkoly,ale ze wszystkich wyprobowanych lubi ten SCHAR=Maestro Classic,niemiecki,ale normalnie jest w sklepach,wyglada jak tostowy,i jest miękki,bo inne sa zbite.@Porzeczka1234 ja nie stosuję tej diety,dzieki za herbatkę,a koper wloski to jaki kupujesz,bo ja mam straszne problemy z wyproznianiem,teraz w ciazy,dzisaj tak popekalam,ze zywa krew była,straszne to jest:-(,@marzycielka81 a powiedz beda Cię usypiac całkowicie?bo ja juz dwa razy mialam skierowanie,ale panicznie sie boję,choc od mojej strony mamy dwoje rodzenstwa w wieku 20 paru lat mieli złośliwego raka jelita,a jeden brat raka żołądka,zmarł,siostra przy nawrocie zmarla w wieku 40 lat,ja tez sie boje bo całe zycie mam problemy,ale panicznie sie boję :-(,@burczuś nadejdzie Twoj dzień,ja czułam też wielkie rozgoryczenie,tym większe ze moj mąż przyjeżdżał co 6 tygodni,w kocu zaszlam po 6 lub 7 miesiacach,ale jak poje halam do niego,i to sie udało fuksem ;-),@Destino co u Ciebie?lepiej się czujesz?,@Avita ja bym sie juz nie martwila,przecież TWOJE zdrowie tez jest ważne,bo przeciez dziecko bedzie Cię potrzebować najbardziej,zdrowej i silnej mamy :-)
 
@Marthi maka bezglutenowa firmy Balwiten,w niebieskim pudelku,pisze maka na pizzę,o ile dobrze pamietam idzie na stowr woda lub mleko,według uznania,drożdże,nie wiem czy kajko bo nie pamietam,mleko rozpuszczam z drozdzami cieple,wlewam do tej maki,i miksuje,pozostaeiam do wyrośnięcia,a chleb rzeczywiście jest bardzo niedobory,i niestety moja corka je go bardzo mało,jedynie kanapki do szkoly,ale ze wszystkich wyprobowanych lubi ten SCHAR=Maestro Classic,niemiecki,ale normalnie jest w sklepach,wyglada jak tostowy,i jest miękki,bo inne sa zbite.@Porzeczka1234 ja nie stosuję tej diety,dzieki za herbatkę,a koper wloski to jaki kupujesz,bo ja mam straszne problemy z wyproznianiem,teraz w ciazy,dzisaj tak popekalam,ze zywa krew była,straszne to jest:-(,@marzycielka81 a powiedz beda Cię usypiac całkowicie?bo ja juz dwa razy mialam skierowanie,ale panicznie sie boję,choc od mojej strony mamy dwoje rodzenstwa w wieku 20 paru lat mieli złośliwego raka jelita,a jeden brat raka żołądka,zmarł,siostra przy nawrocie zmarla w wieku 40 lat,ja tez sie boje bo całe zycie mam problemy,ale panicznie sie boję :-(,@burczuś nadejdzie Twoj dzień,ja czułam też wielkie rozgoryczenie,tym większe ze moj mąż przyjeżdżał co 6 tygodni,w kocu zaszlam po 6 lub 7 miesiacach,ale jak poje halam do niego,i to sie udało fuksem ;-),@Destino co u Ciebie?lepiej się czujesz?,@Avita ja bym sie juz nie martwila,przecież TWOJE zdrowie tez jest ważne,bo przeciez dziecko bedzie Cię potrzebować najbardziej,zdrowej i silnej mamy :-)
@bentula a próbowała Twoja córka pieczywa takiego http://www.balviten.com/produkt,122,1188-swiezy_chleb_jasny_300g_produkt_bezglutenowy.html ?

Ja długo szukałam zjadliwego chleba bezglutenowego i dopiero ten przyswajam, a smakuje jak byłka wrocławska :). Fakt ma krótką datę ważności, ale ja zamawiam kilka bochenków i zamrażam. Po odmrozeniu jest dalej świeży i spokojnie wytrzymuje kilka dni i się nie psuje. Mają też dobre bułki i bagietki :-) No i co najważniejsze.... skłąd tego pieczywa nie jest tablicą mendelejewa :p
 
Ostatnia edycja:
Bentula mam przepis na chleb bezglutenowy od dziewczyn z forum. Moze taki bardziej posmakuje Twojej corce. Jesli chcesz podesle Ci przepis.

 
Witam

Ja dziś ma spida od rana sprzatam gotuję już obiad mam zrobiony tzn ziemniaki ugotować ale sałata zrobiona pulpeciki tez.

Pojadę na zakupy i posiedzieć na działkę tak pieknie u nas na Śląsku.

@Marthi @bentula ja próbowałam dietę bezglutenową przez 2 miesiące fakt dobrze się czułam ale dość chudłam wiec moze od tego mam problemy z wypróżnieniem od dawna z przerwami i rzuciłam laktozę i do dziś nie używam ze tak powiem wypiłam mleko od krowki ze 3 miesiące temu i dostałam wstrząsu prawie mdlałam w łazience biegunka masakra mąż chciał mnie na pogotowie wieść a jak byłam mała to piłam mleko ciepłe dopiero wydojone.
Teraz nie mogę znieść zapachu chleba bezglutenowego i mąki więc nie jem.

A jeśli chodzi o wypróznienie dziewczyny jak macie jakieś problemy to ja polecam wypić kazdego wieczora miętę zaparzoną z koprem włoskim i jem codziennie truskawki i od tego tygodnia codziennie chodzę do łazienki @Avita ty chyba wspominałaś ze mssz problem

@marzycielka81 Kochana ściskam weź sobie znieszulenie ja nie miałam tego badania ale mąż miał i bardzo je przeżył. A moj ojciec miał kilka razy bez i nic go nie bolało więc to też kwestia odczucia bólu.

@burczuś a ty masz stymulacje monit ? Czy na czuja moze spróbuje w tym cyklu ?
Nie mam stymulacji.Raz stymulowałam. Raczej czuję kiedy mam owulację. Czy chodzi Ci o podrasowanie jajeczka?
 
reklama
Do góry