reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@Kwiatuszekk23 ale horror z tą pępowiną... Mojej znajomej niestety synuś się owinął w 38 t.c. i zmarł :( nie zdążyli go uratować... a ona - 3 dni po w śpiączce... nie mogli jej odratować, tyle krwi straciła podczas cc. Na szczęście z firmy oddawali krew od nas (ja akurat byłam na L4 bo byłam świeżo po poronieniu też) i odratowali ją, ale dzieciątko... niestety pochowane :(

@agatush - dzięki za podsunięcie pomysłu mi i @bentula ;) Mnie jakoś te chleby odpychają i na szczęście nie czuje mega chęci jedzenia ich! :p

@nafoczka - dziękuję! niemniej to jest witamina B12 i B6, a ja powinnam chyba jeszcze B9 przyjmować, osobno, prawda ? B9 to kwas foliowy, a w tym z B12 wydaje mi się, że może go być mało... Jak myślisz?
 
Ostatnia edycja:
reklama
@bentula polecam z herbapolu koper włoski 2 saszetki wieczorem parze z jedną saszetka miety po jakiś 5 dniach ruszyło a wierz ze miałam podobnie do Ciebie troszkę na początku pobolewa brzuch jak jesteś bardzo zatkana bo to wszystko sie tam na początku przesuwa przepraszam za dosłowność i jem codziennie truskawki ale uwierz ze jest tak dobrze ze juz nie pamiętam kiedy było tak dobrze.

@burczuś chodzi mi właśnie o podrasowanie jajka moja lekarka mówi że ono jest wtedy takie w pełni wartościowe a z doświadczenia powiem Ci ze my które jesteśmy pod ciśnieniem ciąży ( czytaj szczepienia się kończą) to z tymi dziewczynami z ktorymi mam kontakt po stymulacji każda zachodzi stąd moje zapytanie czy nie chciałabyś spróbować

@Avita ja również uważam dzidzia duża a o mamę tez trzeba dbać
 
Moja córka urodziła się w 37 tygodniu 2 dniu i nic jej nie było. A na zaparcia bardzo dobra i bezpieczna w ciąży jest laktuloza.
 
@Marthi polecam się ;-) ja też nie zapycham się chlebem ale czasami mam ochotę nie będę kłamała :-p ale fakt że od ponad roku jestem na diecie totalnie bezglutenowej i sporo rzeczy wypróbowałam na sobie.

A co do pizzy - bo ktoś tutaj też coś pisał, dobra jest pizza z biedronki bezglutenowa, ale ona rzadko się pojawia . Jak kiedyś zamówiłam na mieście to ledwo zjadłam bo też mi nie smakowało
 
@Kwiatuszekk23 ale horror z tą pępowiną... Mojej znajomej niestety synuś się owinął w 38 t.c. i zmarł :( nie zdążyli go uratować... a ona - 3 dni po w śpiączce... nie mogli jej odratować, tyle krwi straciła podczas cc. Na szczęście z firmy oddawali krew od nas (ja akurat byłam na L4 bo byłam świeżo po poronieniu też) i odratowali ją, ale dzieciątko... niestety pochowane :(

@agatush - dzięki za podsunięcie pomysłu mi i @bentula ;) Mnie jakoś te chleby odpychają i na szczęście nie czuje mega chęci jedzenia ich! :p

@nafoczka - dziękuję! niemniej to jest witamina B12 i B6, a ja powinnam chyba jeszcze B9 przyjmować, osobno, prawda ? B9 to kwas foliowy, a w tym z B12 wydaje mi się, że może go być mało... Jak myślisz?
No kwas to oddzielnie musisz kupić tez go na allegro znajdziesz 400 z Solgar, tak to inaczej b9

Tez polecam ciężarówkom i dzieciom lactulose :)
 
@Kwiatuszku z serca dziekuje za apel [emoji8] To cenna dla mnie uwaga.

@magda1208 @kas90 @Porzeczka1234 dziewczyny serdecznie dziekuje za odzew ale przyznam ze juz boje sie brac lekow na wlasna reke bo jak wiadomo luteina zageszcza krew a wiekszej dawki cleksanu nie dostane.

Musialam sie troche odciac bo myslalam ze eksploduje. Dufaston nie wychodzi w badaniach ale ponoc tworzu dobre srodowisko dla zarodka. Tak musze i ja myslec. Wczoraj mialam apogeum strachu, ale bol byl juz nie do zniesienia. Co cudaczek sie ma z taka matka waristka. Poszlam dzis do luksmedu i znow dostalam tylko dufaston. Pani powiedziala bym nie zwiekszala sama dawki, bo moze sie zaczac zluszczac sluzowka i bedzie problem. Dala badania hcg i do zobaczenia za 10 dni. Zrobila usg ale sie zbytnio nie przykladala jako ze jeszcze niewiele widac. Mam pecherzyk niezmierzony i w srodku klaczek. Nie moze jeszvze stwierdzic czy to zarodek, ale jak na ten moment wszystko jest w najlepszym porzadku. Dzis mnie brzuch nie boli wiec i spokojniejsza jestem

@marzycielka81 pierwsze badanie mialam na tzw zywca. To nie boli jsk wszystko jest w porzadku. Tylko ja mialam juz rozlegla endomede wiec sie nie udalo. 2 w znieczuleniu w szpitalu ale powiedzieli ze sie wiercilam za mocno, a ze nie chcieli na sile to sie nie udalo. Okazalo sie ze mam w tym miejscu skrecone mocno jelito. Za 3 razem prywatnie udalo sie choc lekaz juz chcial rezygnowac. Zasypiasz a jak sie budzisz to nic nie pamietasz i wdzystko tak szybko sie odbywa. Nie ma sie co bac. Dobrze ze wytna. U mnie w okreznicy byl polip. Wycieli z naddatkiem. Za kilka lat mogl byc nowotwor. Ja sie cieszylam bo taki pizdzik a tyle przez niego bylo problemow. Potem wszystko jak reka odjal wiekszosc dolegliwosci przeszla. A przygotowanie tez fajne. Moge co jakis czas czysvic jelita. Poczujesz sie po tym duzo lepiej i cera bedzie ladniejsza [emoji1]

@Burczus jest nadzieja dopoki nie ma @. Mnie tez meczyly biale testy. Wez gleboki oddech... idz na spacer... rozluznij sie. Ah latwo sie mowi... z dystansu latwiej podejmowac decyzje.

@porzeczka dobrze radzi z koprem wloskim bo rzeczywiscie jest dobry. Uzywam kazdy rodzaj kopru prawie do wszystkiego. Ostatnio fenkul nawet. A swego czasu pilam herbatki hipp z koperkiem dla niemowlat. Polecam

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Marthi nazwy ze swansona kupuje na allegro

Kwas foliowy to Folate 5-metyhyltetrahydrofolic acid

Witamina b6 p-5-p

Witamina b12 methylcobalamin

I takie nazwy wpisujesz
 
@Marthi ja dopiero zaczynam przygode[emoji4]
Tez mam hashi ale tarczyca zachowuje swoje funkcje i nie biore lekow na to[emoji4]
Hashi i mthfr sa wskazaniem do diety bezglutenowej.
Takze ja mam juz dwa powody.
W ogole to zawsze myslalam ,ze unikam glutenu a tu jak sie okazuje on jest wszechobecny i trZeba czytac etykiety.
Ja bede teraz piekla chlebki bezglutenowe sama[emoji4]
Zobqczymy jak pojdzie[emoji4]

Mysle ,ze na 100%bedzie mi ciezko wytZymac,tez juz zakupilam make biala bezglutenowa,oprocz tej wiadomo ryzowa,gryczana,kupilam nawet platki owsiane bezglutenowe ale paczka 12 zl [emoji15]
Panierke tez mam[emoji4]nawet sos sojowy jest,musze go kupic ,takze mozna sobie jakos radzic [emoji4]

A co do laktozy ja od kilku lat pije mleko bez i skoczyly sie moje biegunki,inne produkty mleczne mi nie szkodza.
A np teraz jak bylismy na wczasach to kawe pilam ze zwyklym mlekiem i znow biegunka byla takze cos na rzeczy jest[emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
IMG_20170518_153546.jpg

A to domek cudaczka [emoji7]

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • IMG_20170518_153546.jpg
    IMG_20170518_153546.jpg
    30,1 KB · Wyświetleń: 469
reklama
Do góry