reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Burczus ja mam nadzieję mam będę mieć lamette do oddania. Ale tak kak jest na receptę ! No wypisal lekarz rodzinny po poronieniach bo to poprosiłam o wtedy kosztuje 6 złotych z czymś. Jak masz receptę na 100 % to koło 60 złotych. Ale jak już mówiłam mam nadzieję ze zostanie mi z 20 tabletek.
o czyli i rodzinny może to przepisać:) ale warto podglądac chyba jajeczka co? Jutro powinnam dostać okres czyli od poniedziałku powinnam brać leki. chyba nie zdążyłabyś mi wysłać:/
 
reklama
@burczuś na receptę kochana ja mogę sprawdzić czy mam ale na prawdę powinno się chodzić do gin na te usg przy stymulacji zeby nie narobić sobie więcej szkód niż pożytku

@anetkruczek kochana ja owu miałam w 13 dniu a zastrzyk robiłam w 12 dniu ale u Ciebie pęcherzyki może być na tyle duzy ze lekarz zdecyduje że można juz podać i tak zrobi.

@bea25ta na pewno pisiorka albo psioszkę zakryło raczką bądź skrzyrzowało nóżki :D:D

@kas90 ale masz fajnie z tymi ruchami chciałabym też to poczuć
 
Bea piękny cud !! Najpiękniejszy najprawdziwszy i jaki duży już !
Ja teraz hoduje jajka, jak to jedna mi to powiedziała i jadę na tym lamette we wtorek jadę do doktora P :-D dziwne to dla m ie wszystko bo nigdy tak nie robiłam... Ale skoro powiedziałam mu że to musi być maj no to jadę od razu z całą altyreria. Tylko ja myślałam że on mi we wtorek zrobi już zastrzyk a zbiegu co czytam to chyba nie bo we wtorek mam 10dc
Czasem w 10 dc możesz zastrzyk dostać, wszystko zależy jak duże jajka masz :D
O widzisz nawet nie wiedziałam że rodzinny może lamette przepisać :)

@bea25ta śliczny cudaczek i wiem ze ma coś po mnie :D
 
Burczusz na recepte. Ja przed pierwszym zajsciem poszlam do gina i sciemnilam ze prawie rok nam nie wychodzi i od razu przepisal clo :) i udalo sie wtedy w 1 cyklu, tylko ze poronilam.
 
Destino fantastyczny domek [emoji5]

Motylek wyluzuj troszke,wiem ze jest ciezko ale zrob to dla malenstwa [emoji6]

Beatka [emoji7]
Ciotkom nie przeszkadza ze on taki goly [emoji23]

A tu domek mojego malenstwa [emoji6]
32+3 tc.
1495176494-aaaaaa.jpeg


 
reklama
@agatush - o tej pizzy z biedronki też słyszałam już od znajomej, ale niestety od dobrych dwóch miesięcy nie mogę jej upolować :(

@nafoczka - dziękuję! :*

@Destino - nieustannie trzymam kciukasy!!! i piekny ten "domek" :D

@Porzeczka1234 - bardzo Ci dziękuję kochana! :*

@Funia90 - ja mam tarczyce w miare dobrej kondycji, jak na to stadium choroby, ale bez lekow niby ani rusz :/
Mam więc tak jak Ty, hashi i MTHFR ;) Co do sosu sojowego, czytalam kiedys ze nie jest polecany... ale co kto lubi, ja akurat nie przepadam za nim.
Co do laktozy - mamy to samo widocznie :)

@motylek1234 - dobre wieści ;) ale faktycznie, postaraj się wyluzować, w Twoich postach ciagle jest dużo paniki... a dla dobra maleństwa chyba lepiej się troszkę starać uspokoic :)

@bea25ta - tak jest, dziękuję! :*

@Liluli - jaki słodki brzuchooool :*
 
Do góry