reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Beatko, tę sałatkę będę robiła:
Link do: Sałatka z kurczakiem, pomarańczą i orzechami | Kwestia Smaku
Porzeczko, chyba mnie skusiłaś i je zrobię:D A jak zrobię w środę, to do niedzieli już będą dobre?
Jakbyś wysyłała Beatce przepis, to proszę podeślij też mnie, żebym miała wszystkie składniki:*

Foczusiu, pewnie przemęczona jesteś:*

To laseczki, co z tymi testami paskowe czy słupkowe lepsze z facelle?
Muszę Wam się przyznać, że mam dziś 26 urodziny i... owulację:D Od męża już sobie zażyczyłam prezent, hihi.
Na szczęście, jak już wyzdrowiałam, to nie mam spiny, może tak jak pisze Beata, to dzięki tej bieganinie. W piątek mieliśmy mały służbowy bal z pracy od męża, w sobotę byliśmy u znajomych, wczoraj robiliśmy pierniki.
Kas zdrowych jajeczek, celnych kijaneczek i @ zaniku a potem kupeczek bez liku :*

Porzeczko to i ja chcę przepis :*

Porzeczko, Agatush otóż być może i jestem trochę zmęczona bo chłopcy oby dwaj przeziębieni, Wikus spi ze mną w łóżku bo na brzuszku łatwiej mu oddychać wiec takie spanie z nim to nie spanie ale nie o to chodzi..
zacznę od początku i nie chce tu lawiny pociechy bo i pewnie bym nie chciała uzależnia ale dziś juz mi nerwy puściły i się popłakałam...
Oto moja teściowa. .. no to wszystko już jasne :)
No ale dokładnie to od tygodnia źle się czuje, tak jest przed każdymi świętami, uroczystościami itp. w każdym razie leży. Dzieci chore a ja latam jak ta pszczoła i robie i to i tamto i sramto.. dziś z Lolkiem piekłam pierniczki, o tak mi pomagał
20161219_160507.jpg
5 dużych blaszek♡
Pani wstała, przykustykala i... stwierdziła że ma lepszy przepis i zarobila swoje ciasto. Serce mi się rozdarlo, tyle powiem. Zeby skaly na różowo sraly... pytam się, czemu?
 

Załączniki

  • 20161219_160507.jpg
    20161219_160507.jpg
    288,3 KB · Wyświetleń: 113
reklama
Dziękuję Wam.moje Kochane rzadko wchodzę bo jednak się swiecimy pod lampa, z.piersiami spokój pomogła mi super kobieta z innej zmiany piersi bolą miałam.zastoj ale jakoś właśnie z tą kobietą to opanowalysmy... Nadal nie potrafimy się przystawiac zdajam laktatorem.. I regeneruje sutki w domu będzie inaczej..
 
Kas zdrowych jajeczek, celnych kijaneczek i @ zaniku a potem kupeczek bez liku :*

Porzeczko to i ja chcę przepis :*

Porzeczko, Agatush otóż być może i jestem trochę zmęczona bo chłopcy oby dwaj przeziębieni, Wikus spi ze mną w łóżku bo na brzuszku łatwiej mu oddychać wiec takie spanie z nim to nie spanie ale nie o to chodzi..
zacznę od początku i nie chce tu lawiny pociechy bo i pewnie bym nie chciała uzależnia ale dziś juz mi nerwy puściły i się popłakałam...
Oto moja teściowa. .. no to wszystko już jasne :)
No ale dokładnie to od tygodnia źle się czuje, tak jest przed każdymi świętami, uroczystościami itp. w każdym razie leży. Dzieci chore a ja latam jak ta pszczoła i robie i to i tamto i sramto.. dziś z Lolkiem piekłam pierniczki, o tak mi pomagał
Zobacz załącznik 788288
5 dużych blaszek♡
Pani wstała, przykustykala i... stwierdziła że ma lepszy przepis i zarobila swoje ciasto. Serce mi się rozdarlo, tyle powiem. Zeby skaly na różowo sraly... pytam się, czemu?
Wiesz co Nafoczka....... Powiem tyle.... ŚWIETNA Z CIEBIE MAMA!!! POMIMO MASY OBOWIĄZKÓW I NATRĘTNEJ i DENERWUJACEJ JAK MUCHA TESCIOWEJ potrafisz ogarnąć wszystko i jeszcze wygospodarować czas na lepienie pierników z dzieckiem!!! Powinnaś być z siebie po prostu dumna. A najlepsza nagroda dla Ciebie jest uśmiech tego przystojniaka na zdjęciu !!! [emoji8]

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nafoczko kochana twoja teściowa to wredna małpka. Wiesz ja uważam ze jesteś świetną mama ciasteczka piec ogarnąć wszystko daj spokój nie przejmuj się ta babą ktora jest jakaś delikatnie niestabilna emocjonalnie albo poprostu złośliwa trzeba było jej odpowiedzieć ze to nie o ciastka chodzi a o to z kim się je robi.
Ja mam podobną teściowa 2 lata zniosłam to co ty teraz odpowiadam mama by zrobiła tak a ja robię tak bo to moja rodzina i moja sprawa i proszę się nie wtrącać
Przepis wysłany
 
Witam sie z wami z rana

Gratulacje nowo upieczonej mamusi niech dzidzia rośnie zdrowo

Jesli chodzi o encorton nie wypowiem się bo nie mam doświadczenia. Ale jesli chodzi o szczepienia Czajak mnie nic nie boli jestem jak mlody Bóg ani glowa ani ręce i tu też mam zapytanie d Ciebie ja nie mam juz prawie w ogóle znaków na rękach jak u Ciebie?
Jesli chodzi o swieta ma juz tak kulki rybne w zalewie octowej zrobione we środę 3 rodzaje sledzia robie we czwartek Barszcz piatek satatke skroje i strudel makowt robie
Ja znów wyluzowałamze staraniami bo nie mogę to głowa odpoczywa ale mieliśmy małą wpadkę w tym miesiącu i juz stres czekam na @ jak naby zbawienie a cyce bolą ale przed okresem zawsze też mnie bolą

Fondi przypomnik jak.brałas colostrum bo nie mogę znaleźć?
U mnie też nie ma już śladu po szczepieniu i nie bolały mnie ręce wiec nie wiem o co chodzi bo zawsze w pracy na drugi dzień po szczepieniu to mi strasznie puchły oby to był dobry znak choć już sobie nie chce wkręc.. Ja przed świętami mam tyle pracy ze ledwo żyje a to dopiero poniedzialek:(( ale pytałam maliny czy np. Praca i przemęczenie mają jakiś wpływ na te wyniki to powiedział ze absolutnie nie. A ja sobie wkręcam ze mi wszystko szkodzi. I ogólnie humor kiepski. Juz mi się święta tylko z jednym kojarza:( ja też narazie nie biorę colostrum i nie wiem co mam robić. Mi to chyba nic nie daje przedtem jadlam a i tak złe wyniki sama nie wiem?? Współczuję wam takich teściowych moja to zaprzeczenie stereotypu z kawałów. Ona znosi moje humory od roku mój płacz złość i ciche dni gdy nie chce z nikim rozmawiać jak nie mam siły to wszystko za mnie robi mam z nią super kontakt zawsze nas wspiera i czasami mi głupio za te moje złości bo przecież to nikogo wina ze mamy takie życie.
 
Ostatnia edycja:
Nafoczka - jestes the best! Nie smutaj sie[emoji3] a jakbym miala taka tesciowa jak Ty to szybko bym jej pokazala drzwi i niech oglada je od zewnatrz. Jeszvze bym zamki zaryglowala glosno by slyszala ze nie ma tu czego szukac. Skoro nie mozna po dobroci bo nie dociera to trzeba byc takim chamskim jak ona, kurde jak tak mozna. I co z tym swoim ciastem zrobila? Swoje pierniczki? Bo chyba Ty ich nie robilas co? Jestes dla niej za dobra a babsko ewidentnie Cie wykorzystuje i jeszcze upokarza i robi Ci przykrosc. Oj pogonilabym. Nie daj sie dziewczyno bo z kazdym rokiem bedzie coraz gorzej

Ps. Ja jutro z cora planuje piec pierniczki
 
Kas spelnienia marzen [emoji320][emoji320][emoji512][emoji512][emoji512]

Foczusiu Twoja tesciowa to wstretna malpa i najwyrazniej sprawia jej radosc ranienie Ciebie. Nie przejmuj sie nia. Jestes swietna Mamusia,masz swoja wpaniala rodzinke a to jest najwazniejsze.
Moja tesciowa jest podobna i niestety mam ja za plotem ale teraz malo juz przychodzi a w lecie jak chodze po ogrodku to czesto udaje ze jej nie widze. Jedynie w swieta ja musze znosic.

xnw43e3k256g9p2p.png
 
reklama
Kas słonecznych dni dla ciebie i wszystkiego wymarzonego. Wow 26 lat kiedy to było hmm.Jeszcze wtedy nie miałam męża i tylu zmartwień.

Nafoczka płacz podobno dobry na wszystko. Wiem że dobra kobieta z Ciebie i dajesz sobie na głowę wejść. Obiecuję że wkrótce się u Ciebie pojawię i powkurwiam za Ciebie stara jędze.

Porzeczka dziękuję za przepis pochwałę się nim w sylwestra.

Bertha czytam w stopce że masz 1anioka i 2lata starań nosz kurcze czekam z Tobą może na kurczaczka wielkanocnego a może noworocznego? :-*

Ja za dwa dni strzelam zastrzykiem i starania tylko antykoncepcja między nami śpi bo chory bo katar ma trzeba będzie coś wymyślić ;-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry