reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Porzeczka, Twój przepis brzmi pysznie.

A szyjka mu się nie podobała, bo podobno się skróciła (choć badał tylko na fotelu ginekologicznym) i jest miękka. Jeśli będzie wymagany szew czy passar to pewnie prof. Jerzak mi go zleci. Na razie według zaleceń staram się odpoczywać.

Napisane na HUAWEI TIT-L01 w aplikacji Forum BabyBoom

Na prawdę polecam zatrudnij męża niech zrobi ty odpoczywaj w końcu w ciąży jesteś a smaki przecież masz :) a myszy grasuja kobiecie w ciąży sie nie odmawia. Wiesz badanie na fotelu ok dobrze ze robi ale usg dokładniejsze
Wiem ze będzie dobrze z szyjka nie martw się lepiej takie rzeczy wcześniej wiedzieć.

Właśnie zjadłam jedna kulkę tez mam smaki przed @ :D:D
 
reklama
Dziewczyny, dużo odpoczywajcie. Nawet jakby z szyjką było ok, to jakie mycie okien w ciąży:p
Porzeczko i to wcześniej można zrobić, tak? Jak przechowujesz? Mogłabym prosić o foto, jestem kulinarnym wzrokowcem jak wykonuję przepis;p
 
IMG_20161219_193232.jpg

Kochane to one.. Kas przechowuje w lodówce im dłużej stoją tym są lepsze w takim wiadereczku zamknietym a i do zalewy dodać jeszcze 3 łyżki cukru. A do masy rybnej można dodać przyprawę do ryby
 

Załączniki

  • IMG_20161219_193232.jpg
    IMG_20161219_193232.jpg
    390,6 KB · Wyświetleń: 83
Ostatnia edycja:
hej dziewczyny jestem tu nowa, przeżywam taki sam ból jak wy ( poroniłam trzy razy) i szukam przyczyny dlaczego się tak dzieje, trafilam do jednego ze specjalistów z łodzi i odebrałam pierwsze wyniki badań z immunologi, jestem jeszcze na etapie raczkowania z tego tematu dlatego proszę was o wsparcie
Jedynie co wyszło nie tak to podwyższone APTT jak myslicie czy to moglo miec jakis związek z poronieniami ? co w ogóle ma wspólnego aptt z ciążą ?
Pati witaj. ATTP to na pewno problem z krzepliwoscia. Zerknij na nasz drugi wątek tam z pewnością jest więcej faktów

Nafoczka, zdrówka dla chłopaków.

Ja po wizycie. Lekarz nie był zadowolony z mojej szyjki. Zakaz mycia okien, trzepania dywanów i dźwignia. Jutro jadę na wizytę do profesor. Dziwne bo w czwartek ona miała 39 mm. Zobaczymy. W piątek jadę po zwolnienie do lekarki prywatnie to poproszę, żeby zmierzyła ją usg dopochwowo.

Napisane na HUAWEI TIT-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
Asiu jestem zdania że po tylu naszych zabiegach szyjki mamy jakie mamy. Nawet jeśli profilaktycznie będą chciEli coś zrobić to zrób . U mnie szybko się skracala i dzięki ostrożności lekarki donosiłam Wikusia.
Kas kochana one są pyszne te kuleczki muszę męża od nich juz odganiać bo zje przed świętami. To tak kupujesz kilo ryby ja wzięłam 1 kg mintaja rozmrażasz i mielisz w maszynce do mięsa dodajesz cebulke mielisz 2 bułki namoczone wycisniete z wody dodajesz jajko sól pieprz i czonek ja jeden zabek do smaku jeśli masa jest zbyt luźna dodałam bułki tartej formujesz kulki turlasz w bułce i smażysz na glebokim oleju. Robisz zalewę 1 litr wody gotujesz dodajesz pół szklanki octu kilka ziaren calego pipeprzu ziela angielskiego i kilka listków laurowych po zagotowaniu dodajesz marchewkę skrojona u mnie w slupek + cebule w piórka i wszystko osobno musi wystygnać, na koniec jak wszystko bedzie zimne zalewasz kuleczki zalewa octową zajęło mi to godzine ale sa o niebo lepsze niż kupione polecam.

Asiu dlaczego szyjka mu się nie podoba ? Lekarze lubią nas straszyć wszystko będzie dobrze jest pesar szew nie martw się.

Nafoczko dzieki za info o colostrum nie wiem czy brać wacham się od tygodnia nie biorę. Trzymam kciuki za maluszki.

Pati9001 kochana witaj przykro mi z powodu aniołków. Jeśli chodzi o wybór lekarza nie doradzę ale myślę ze robi Ci ten obecny podstawowe robiłaś mutacje v leiden ? przeciwciał anty łożyskowe plemnikowe, ana ?

Bea25ta ja też chcę rezerwę na brzuszek :) poczekam jeszcze może nowe się zwolnią:p
Porzeczka colostrum ci nie zaszkodzi a uważam ze pomoc może.

Agatush podoba mi się Twój pogląd :*

Ja mam kiepski humor aż szkoda mi słów :(
 
reklama
Kas a dorsz moze byc do tych kuleczek?
Mialam nic nie robic ale tak smakowicie wygladaja ze sie skusze. A cukru sie nie dodaje do marynaty?
Kwiatuszku 2 strony dalej podałam przepis jak najbardziej moze być dorsz i na tej stronie pod zjeciem wpisałam 3 łyżki cukru bo zapomnialam :D

Nafoczko co się dzieje? To chwilowy spadek formy
 
Do góry