reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Porzeczka poprosze przepis na priv tam mi nie zginie i na nowy rok zrobię. Kas90 co to za przepis z kurczakiem i granatem ??Nie znam napisz więcej.

Witaj Pati wśród nas Aniolkowych mam. Byłaś z wynikami u doktorka co Ci mówił?

Niezły czas dla mnie na starania jak głową tak zajęta że o lekach i jedzeniu zapominam. Sprzątanie, przygotowania pełna parą a młody gorączkuje ma ponad 38 i z kolan nie chce zejść.Kocham go takiego milusinskiego ale serce pęka jak patrzy takimi bez energii oczkami.
 
reklama
Beatko, tę sałatkę będę robiła:
Link do: Sałatka z kurczakiem, pomarańczą i orzechami | Kwestia Smaku
Porzeczko, chyba mnie skusiłaś i je zrobię:D A jak zrobię w środę, to do niedzieli już będą dobre?
Jakbyś wysyłała Beatce przepis, to proszę podeślij też mnie, żebym miała wszystkie składniki:*

Foczusiu, pewnie przemęczona jesteś:*

To laseczki, co z tymi testami paskowe czy słupkowe lepsze z facelle?
Muszę Wam się przyznać, że mam dziś 26 urodziny i... owulację:D Od męża już sobie zażyczyłam prezent, hihi.
Na szczęście, jak już wyzdrowiałam, to nie mam spiny, może tak jak pisze Beata, to dzięki tej bieganinie. W piątek mieliśmy mały służbowy bal z pracy od męża, w sobotę byliśmy u znajomych, wczoraj robiliśmy pierniki.
 
Beatko, tę sałatkę będę robiła:
Link do: Sałatka z kurczakiem, pomarańczą i orzechami | Kwestia Smaku
http://www.kwestiasmaku.com/przepis/salatka-z-grillowanym-kurczakiem-pomarancza-i-orzechami
Porzeczko, chyba mnie skusiłaś i je zrobię:D A jak zrobię w środę, to do niedzieli już będą dobre?
Jakbyś wysyłała Beatce przepis, to proszę podeślij też mnie, żebym miała wszystkie składniki:*

To laseczki, co z tymi testami paskowe czy słupkowe lepsze z facelle?
Muszę Wam się przyznać, że mam dziś 26 urodziny i... owulację:D Od męża już sobie zażyczyłam prezent, hihi.
Na szczęście, jak już wyzdrowiałam, to nie mam spiny, może tak jak pisze Beata, to dzięki tej bieganinie.
Wszystkiego najlepszego Kas90 :-) moja rownolatko :-D oby spełniło się Twoje największe marzenie! Udanego świętowania :-) [emoji175] [emoji108]

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kas, sto lat, cudownej kruszynki w przyszłym roku ci życzę! :):)


--------------------------------------------
35l, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014 roku
 
reklama
Do góry