reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
dziewczynu prosze o pomoc. ostatnio robie zastrzyki z heparyny i mam ciagle krew. szukam msiejsca po lewej albo po sprawen stronie pepka. dzis miekko znalazlam gdzies tak ze 3cm Od pepka u gory po lewej i tak trysla krew ze mialam wacik przemokniety krwia dopiero jak uciskalam porzadnie to minelo. w tej oklicy juz robilam nizej i wyzej ale ostatnio ciągle krew. boję się poniżej pepka albo zaraz obok bo tam ciągle mała koperty
Fondi ja robiłam poniżej pepka i w calej jego okolicy nie boj się nie przekujesz się do dzidzi nie ma fizycznie takiej możliwości myślę ze krew się leje bo ciągle robisz w tej samej okolicy w te same miejsca
Czajak ja też się lekko stresuje ale nie wiem czy praca czy mrl może jedno i drugie ....
Ale z drugiej strony rozum podpowiada co mi da stresowanie co ma być to będzie
 
Fondie - ja robilam ponizej linii pepka ale nie przy samym pepku. Z 10cm od. Albo z boku w boczki dawalam. Robilam tam gdzie akurat mialam miekko i nie czulam mlodego
 
W pewnym momencie czyli chyba k 20 tc ( juz nie pamietam dokladnie) zaczelam Fragmin robic w udo. Bo na brzuchy byly zrosty, siniaki i tez krew leciala. Fraxi robisz ponizej lub w lini pepka. Powyzej pepka sie nie robi.
 
Berha ale czad!! Przekonałas swój organizm ze masz startować w tym cyklu i już ;-).

Czarna.Kas radzę wyłączyć myślenie i nie myśleć. Ja wylaczam głowę nad książką lub zakupami internetowym. Od wczoraj biegam jaj poparzona bo dziś mam pogrzeb ojca. Zastanawiam się czy jestem do końca normalna czy do końca nienormalna.Widok Ojca w trumnie mnie uspokoił. Cieszę się że zmarł że ma troski ból i cierpienie za sobą.
 
reklama
Berha ale czad!! Przekonałas swój organizm ze masz startować w tym cyklu i już ;-).

Czarna.Kas radzę wyłączyć myślenie i nie myśleć. Ja wylaczam głowę nad książką lub zakupami internetowym. Od wczoraj biegam jaj poparzona bo dziś mam pogrzeb ojca. Zastanawiam się czy jestem do końca normalna czy do końca nienormalna.Widok Ojca w trumnie mnie uspokoił. Cieszę się że zmarł że ma troski ból i cierpienie za sobą.
Ty to jednak jesteś Babą mocną psychicznie. Wyrazy współczucia [emoji20]

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry