reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Berha ale czad!! Przekonałas swój organizm ze masz startować w tym cyklu i już ;-).

Czarna.Kas radzę wyłączyć myślenie i nie myśleć. Ja wylaczam głowę nad książką lub zakupami internetowym. Od wczoraj biegam jaj poparzona bo dziś mam pogrzeb ojca. Zastanawiam się czy jestem do końca normalna czy do końca nienormalna.Widok Ojca w trumnie mnie uspokoił. Cieszę się że zmarł że ma troski ból i cierpienie za sobą.
Beata, współczuję. Dobrze sobie tłumaczysz, że ból i cierpienie za nim. [*]

Napisane na HUAWEI TIT-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Beatka wyrazy wspolczucia [*]

w4sq43r8pdpftgs9.png
 
Destino - szkoda ze nie Wy. Przykro mi. Moze pisany jest Wam wasz wlasny synek[emoji2] w dalszym ciagu trzymam za Was kciuki
Kitki odpisze ci tylko musze znaleźć czas. Wczoraj miałam wychodne a jak wrocilam pi 5 h to dzieci nie dały mi wytłumaczyć wytchnienia.
Diety nie znalazłam wie proszę wyślijcie mi zwrotne a ja prześlę Kitki albo jej bezpisrednio, proszę!

Fondie ja ddimery tez miałam powyżej 1500 i zwiększyli mi clexan na 0.6 ale podwyzszone do 1000 w ciąży to nic strasznego. A zastrzyki to tak conajmniej 5cm od pępka

Kas, Czarna, Agatush, Bertha kupcie sexi bieliznę, kąpiel i do dzieła :D tak na hardcore :p

Kwiatuszek przynajmniej połowie brzuch twardnieje wiEC aż tak się nie przejmuj :)

Bea :*
 
Beata moje kondolencje :(

Nafoczka wiem ze praktycznie każda ma takie dolegliwości brzuszne ale jednak mnie to stresuje. Na szczęście Oliwia już jest na tyle samodzielna ze się zajmie sama zabawa. I ja sobie w tym czasie mogę odpocząć. Nospa i magnez dają radę .
 
reklama
Beatko, moje kondolencje:*
Nafoczko, u nas nici z tego, mam dni płodne:p
Mąż mi dzisiaj przypomniał, że dziś mija 7 lat odkąd jesteśmy razem:D W naszym związku to on ma lepszą pamięć do takich rzeczy.
Gabiś, takiego smaka mi narobiłaś ostatnio, że dziś u mnie w kuchni rośnie ciasto na pizze:)
Ogólnie to fajny dzień, będziemy grać zaraz w planszówkę, polecam.
 
Do góry